‘پوشیده نیست صورت پوشش باید به عنوان تابو به عنوان نوشیدنی-رانندگی’

با پوشیدن یک چهره پوشش در مکان های عمومی باید به عنوان تابو به عنوان نوشیدنی-رانندگی یا نه با پوشیدن کمربند ایمنی یکی از پیشرو در انگلستان دانشمندان گفته است.

Venki راماکریشنان یک برنده جایزه نوبل زیست شناس است که رئيس جمهور از انجمن سلطنتی به نام انگلیسی ها به استفاده از هر ابزار با ما” برای کاهش خطر موج دوم coronavirus عفونت.

“وجود دارد هیچ گلوله نقره اما در کنار شستن دست و فیزیکی فاصله ما نیز باید از همه شروع به پوشیدن پوشش صورت به خصوص در داخل خانه محصور در فضاهای عمومی که در آن فاصله فیزیکی است که اغلب ممکن نیست,” او گفت: به او هشدار داد COVID-19 “است حذف شده است”.

Tourist wearing a protective respiratory mask tours outside the Colosseo monument (Colisee, Coliseum) in downtown Rome on February 28, 2020 amid fear of Covid-19 epidemic. - Since February 23, more than 50,000 people have been confined to 10 towns in Lombardy and one in Veneto -- a drastic measure taken to halt the spread of the new coronavirus, which has infected some 400 people in Italy, mostly in the north. (Photo by Andreas SOLARO / AFP) (Photo by ANDREAS SOLARO/AFP via Getty Images)
تصویر: شده است وجود دارد بیشتر استفاده از پوشش صورت در کشورهایی مانند ایتالیا یک مطالعه جدید نشان داد

Dr راماکریشنان گفت بریتانیا بود “راه در پشت بسیاری از کشورها” هر دو از نظر پوشیدن پوشش صورت و ایجاد “سیاست های روشن و دستورالعمل” استفاده از ماسک برای عموم.

او توضیح داد که چگونه در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا در حال حاضر “به طور معمول” پوشیدن ماسک صورت با وجود داشتن نه به طور سنتی انجام می شود بنابراین قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

در انگلستان و اسکاتلند در صورت پوشش اجباری هستند که سفر در حمل و نقل عمومی خواهد بود و اجباری در حمل و نقل عمومی در ایرلند شمالی از 10 جولای.

پوشش صورت نیز خواهد بود و اجباری در اسکاتلند مغازه ها از 10 جولای.

بیشتر از Covid-19

مردم در ولز خواسته بودن به پوشیدن پوشش صورت اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست اما آنها ساخته شده است نه اجباری.

Dr راماکریشنان گفت: “متناقض” راهنمایی در مورد پوشش صورت به معنی “مردم به دنبال خواهد تنظیمات خود را”.

“عمومی گرفته اند به شستن دست و فاصله باقی می ماند اما شک و تردید در مورد پوشش صورت” او اضافه شده است.

“شما تنها نیاز به رفتن در حمل و نقل عمومی که در آن آنها قرار بود اجباری برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در حال نادیده گرفتن این قانون جدید مبتنی بر شواهد است که با پوشیدن یک ماسک کمک خواهد کرد که حفاظت از دیگران – و حتی ممکن است شما محافظت می کند.”

Dr راماکریشنان مقصر عدم وجود یک “روشن” پیام بر روی پوشش صورت به عنوان یک عامل چرا انگلیسی ها گرفته اند به پوشیدن آنها.

“هر چه دلیل ما نیاز به غلبه بر ما رزرو و سایش پوشش صورت هر زمان که ما در اطراف دیگران در مکان های عمومی,” او گفت:.

“از آن استفاده می شود کاملا طبیعی است به چند نوشیدنی و رانندگی و همچنین استفاده به صورت عادی به رانندگی بدون کمربند ایمنی.

“امروز هر دو از کسانی که در نظر گرفته بود ضد اجتماعی و نه پوشیدن پوشش صورت در عمومی باید در نظر گرفته شود در همان راه.

“اگر همه ما پوشیدن یکی از ما محافظت از هر یک از دیگر و در نتیجه خودمان را کاهش انتقال است.”

دولت بریتانیا رسمی مشاوره در پوشش صورت آمده است: “شواهد نشان می دهد که پوشیدن صورت پوشش محافظت نمی کند شما.

“اگر شما در حال آلوده اما هنوز در حال توسعه علائم آن ممکن است به ارائه برخی از حفاظت برای دیگران شما را به تماس با.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Dr راماکریشنان صحبت کرد پیش از این با انتشار دو گزارش جدید در پوشش صورت که یکی از آنها ارائه شواهد جدید نشان می دهد پوشش صورت نیز می تواند ارائه حمایت به پوشنده لباس است.

نویسنده این گزارش پل Edelstein از دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: “شواهد به نفع پوشیدن پوشش صورت در حفاظت از دیگران از عفونت در حال تبدیل شدن روشن تر در همه زمان ها.

“در واقع ما در حال حاضر شناسایی قانع کننده چندین دهه و ظاهرا فراموش شده شواهد از زمانی که فولاد ماسک ساخته شده از پارچه و قابل استفاده مجدد نشان می دهد که آنها برای کمک به جلوگیری از انتقال هوابرد عوامل عفونی.

“در حال حاضر وجود دارد و حتی برخی از شواهد که ماسک ممکن است به طور مستقیم به نفع پوشنده لباس است.”

دیگر گزارش منتشر شده توسط انجمن سلطنتی برجسته چقدر انگلستان عقبی در پشت کشورهای دیگر در پوشیدن چهره پوشانده اند.

در اواخر ماه آوریل جذب در انگلستان در حدود 25 درصد نسبت به 83.4% در ایتالیا 65.8% در آمریکا و 63.8 درصد در اسپانیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>