انگلستان معتقد است که آن را بسیار به احتمال زیاد فشار از coronavirus پشت همه گیر جهانی اول بود گذشت از حیوانات به انسان به طور طبیعی و نه مربوط به یک آزمایشگاه, اخبار آسمان می داند.

احتمال این که SARS-CoV-2 – coronavirus فشار است که باعث COVID-19 – ممکن است به بیرون درز کرده اند به طور تصادفی از یک چینی آزمایشگاهی نمی توان رد, اما آن را در نظر گرفته است بعید است با توجه به اطلاع کلمبوس منابع.

انگلستان موقعیت تضاد با ادعای رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او تا به حال دیده می شود شواهدی وجود دارد که ووهان موسسه ویروس شناسی بود منبع این بیماری همه گیر.

preview image
مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد به نفس COVID-19 سرچشمه در ووهان آزمایشگاه

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo رفت بیشتر ادعا وجود دارد که مقدار قابل توجهی از شواهد برای حمایت از این نظریه.

دولت آمریکا را نشانه رفته است سرزنش در چین به صورت همه گیر در یک بن بست ساخته شده است که این سوال در مورد منشاء این ویروس به طور فزاینده سیاسی است.

یک بیانیه منتشر شده توسط سازمان های جاسوسی آمریکا در هفته گذشته متعادل تر که با توجه به اینکه این ویروس آلوده انسان به طور طبیعی از یک تعامل با حیوانات و یا اینکه آیا انتقال اتفاق افتاده حادثه در یک آزمایشگاه.

اما دفتر مدیر اطلاعات ملی که نظارت همه ما هوش و سازمان های امنیتی نه وزن در هر دو نظریه در تقابل با انگلستان است.

بیشتر از Covid-19

جامعه اطلاعاتی “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” بیانیه اش گفت.

نه ما و نه در بریتانیا بر این باورند که این ویروس در انسان ساخته شده است.

preview image
انگلستان پروب ووهان آزمایشگاه coronavirus لینک

این ووهان موسسه ویروس شناسی است را رد کرد و هر گونه پیشنهاد آن بود که منشاء این بیماری همه گیر.

لیو Xiaoming چین سفیر انگلستان نیز رد جمهور تهمت و ادعا می کند که “دروغ”.

انگلستان موقعیت در منشاء رمان coronavirus است که بیشتر در خط با استرالیا – یک عضو از پنج چشم هوش-های جامعه همراه با ایالات متحده و کانادا و نیوزیلند.

اسکات موریسون استرالیا نخست وزیر است گفت: به احتمال زیاد سناریو است که در آن آغاز شده در حیات وحش مرطوب بازار در شهر ووهان. او رهبری خواستار تحقیقات بین المللی به آنچه اتفاق افتاده است.

انگلستان معتقد است که محل دقیق که در آن حیوان به انسان انتقال اتفاق افتاده است ممکن است هرگز شناخته شده است.

در واشنگتن در روز سه شنبه بالا ما به طور کلی گفت: منشاء این ویروس باقی ماند یک رمز و راز است.

“آیا آن را بیرون از آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان? این اتفاق در بازار وجود دارد در ووهان? این اتفاق در جایی دیگر ؟ و جواب این است: ما نمی دانیم که” به طور کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش یک کنفرانس خبری گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de