نروژی کروز خط روز سه شنبه هشدار داد که ممکن است باید به دنبال ورشکستگی حفاظت و گفت: وجود “قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک “تداوم” را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کردن در این صنعت است.

سهام این شرکت کاهش یافت و بیش از 19 درصد در اوایل معاملات در اخبار.

در اوراق بهادار پر نروژی گفت: آن را در انطباق با تمام بدهی های خود را از توافق به عنوان در مارس 31, اما آن را نمی تواند تضمین نماید که آن را ممکن است نیاز به دنبال چشم پوشی از آن وام دهندگان. اگر آن را نمی تواند اصلاح آن موافقت نامه های اعتباری این شرکت گفته است که در معرض خطر به طور پیش فرض که باعث فوری بازپرداخت بیشتر از بدهی های آن و مشتقات قرارداد. قرار می دهد که آن را در خطر ورشکستگی است.

Coronavirus شیوع “از جمله تأثير آن بر توانایی و یا تمایل مردم به سفر (از جمله در کشتی) است که انتظار می رود برای ادامه برای ما تاثیر نتایج عملیات های, چشم انداز, برنامه, اهداف, رشد, شهرت, پول نقد, جریان نقدینگی, تقاضا برای سفرهای خود و به اشتراک گذاری قیمت” تشکیل پرونده گفت. “این عوامل را افزایش قابل توجهی شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.”

آن گفت: اگر آن را قادر به حفظ اندازه کافی نقدینگی “ما کسب و کار و وضعیت مالی می تواند به طور منفی تحت تاثیر قرار و ممکن است لازم باشد برای ما به سازماندهی مجدد شرکت ما در تمامیت خود را از جمله از طریق رسیدگی به ورشکستگی و سهامداران ما ممکن است از دست دادن سرمایه گذاری خود را در سهام عادی ما.”

این شرکت همچنین اعلام کرد که انتظار دارد به گزارش از دست دادن سه ماهه 31 مارس به پایان رسید و در این سال است.

به طور جداگانه این شرکت اعلام کرد که L Catterton خصوصی سهام صندوق سرمایه گذاری 400 میلیون دلار در NCL Corp یک شرکت تابعه از نروژی. تحت توافق L Catterton خواهد شد تحت عنوان به معرفی یک عضو به هیئت مدیره.

Coronavirus همه گیر آورده جهانی صنعت سفر و صنعت کروز به طور خاص به یک وقفه در سراسر جهان است. نروژی-کوچکترین عمده سه عموم معامله کروز شرکت ها گفته اند که در حدود 6 میلیارد دلار در دراز مدت بدهی به عنوان Dec. 31.

در ماه مارس این شرکت به طور کامل کشید پایین $875 میلیون گردان تسهیلات اعتباری و جداگانه $675 میلیون گردان خط اعتباری. دومی بالغ بر 4 مارس 2021.

در اوایل ماه مارس به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در میان برخی از مسافران کروز وزارت امور خارجه هشدار داد آمریکایی ها علیه سفر با کشتی کروز. در مارس 14, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های صادر شده بدون بادبان سفارش برای کشتی های کروز گسترش آن در 9 آوریل تا ژوئیه 24.

“این اولین بار است که ما به طور کامل به حالت تعلیق سفرهای کروز و به عنوان یک نتیجه از این بی سابقه شرایطی ما قادر به پیش بینی تاثیر کامل خود از جمله تعلیق در شرکت ما” نروژی گفت.

این شرکت در حال آماده سازی برای ارائه نقدی بازپرداخت برای مسافران که کشتی لغو شد. در حالی که این شرکت همچنین ارائه 125% آینده کروز اعتبار آن گفت: “حدود نیمی از مهمانان که تا به حال سفرهای خود را لغو و چه کسی باید تماس با ما درخواست پول بازپرداخت.”

حتی اگر مهمان قبول اعتباری این شرکت هشدار داد کاهش درآمد در آینده زمانی که این شرکت می تواند رزومه قایقرانی.

“ما نمی تواند پیش بینی زمانی که هر یک از کشتی های ما آغاز خواهد شد به بادبان دوباره و یا زمانی که پورت را دوباره باز به کشتی های ما” آن را گفت. “حتی یک بار در سفر مشاوره و محدودیت ها برداشته تقاضا برای کشتی باقی می ماند ممکن است ضعیف قابل توجهی در طول زمان و ما نمی توانیم پیش بینی کنیم در صورتی که هر یک نام تجاری را بازگشت به قبل از شیوع تقاضا یا قیمت گذاری شده است.”

این شرکت همچنین گفته است که برش هزینه های سرمایه ای توسط $515 میلیون و امید به افزایش حدود 2 میلیارد دلار از جمله سرمایه گذاری توسط L Catterton و همچنین از طریق عرضه عمومی سهام و اوراق قرضه صدور. این شرکت اضافه شده است که آن را furloughed 20 درصد از آن shoreside آمده کارکنان.

این خبر پس از رقیب کارناوال Corp., بزرگترین کروز شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که آن کارناوال کروز خط سر گرفته خواهد شد برخی از آمریکای شمالی سفر دریایی در اوت. 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net