رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است “زنده و سالم’ می گوید: کره جنوبی

کره جنوبی گفت کیم جونگ سازمان ملل متحد است “زنده و سالم” ریخته گری شک و تردید دوباره بر حدس و گمان است که رهبر کره شمالی به طور جدی بیمار پس از عمل جراحی قلب.

“دولت ما موقعیت استوار است” مون چانگ-در بالا مشاور سیاست خارجی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در سی ان ان گفت.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد است که زنده و سالم است. او تا به شده است اقامت در ونسن در منطقه پس از 13 مارس. بدون حرکات مشکوک تا کنون شناسایی شده است.”

What happens if Kim Jong Un is dead?
‘چین می خواهم برای دیدن کره شمالی بیشتر مطیع’

کیم, 36, گذشته دیده می شد در روز 11 مارس در جلسه حاکم حزب کارگران دفتر سیاسی.

اما زمانی که این کشور در جشن تولد خود را در اواخر پدربزرگ و دولت موسس کیم ایل سونگ چهار روز بعد او غایب بود.

پس از آن وجود داشته است متناقض حساب های خود را در مورد محل نگهداری و سلامت دامن زده شده توسط خود را سنگین سیگار, آشکار, افزایش وزن پس از به دست گرفتن قدرت و سابقه خانوادگی مشکلات قلبی و عروقی.

سی ان ان در هفته گذشته گزارش داد که کیم در “خطر” پس از عمل جراحی با استناد به یک ناشناس ما رسمی.

بیشتر از کیم جونگ سازمان ملل متحد

Daily NK یک وب سایت اجرای عمدتا توسط کره شمالی گروگان نیز هفته گذشته گفت که کیم بود و دوره نقاهت در یک ویلا در Hyangsan شهرستان در شمال P’yongan استان پس از عمل جراحی در 12 آوریل.

South Korean people watch a TV broadcasting a news report on North Korean leader Kim Jong Un in Seoul, South Korea, April 21, 2020. REUTERS/Heo Ran
تصویر: کره جنوبی در سئول, به تماشای یک, اخبار, گزارش گمانه زنی ها در مورد رهبر کره شمالی را, سلامت

آژانس خبری اخبارآیا ذکر شده کره جنوبی به نقل از منابع اطلاعاتی روز جمعه به عنوان گزارش داد که یک قطار ویژه برای کیم استفاده شده است دیده می شود در ونسن در حالی که دیکتاتور خصوصی در هواپیما باقی مانده در پیونگ یانگ.

این خبرگزاری گزارش داد که کیم ممکن است پناه از COVID-19به بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

گزارش 38 شمال واشنگتن مبتنی بر پروژه است که نظارت بر کره شمالی گفت: “این قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور سواحل شرقی است.”

The train believed to belong to Kim Jong Un has been photographed in Wonsan. Pic: Airbus Defence & Space and 38 North/Pleiades © CNES 2020, Distribution Airbus DS
تصویر: تصاویر ماهواره ای نشان می دهد آنچه که ممکن است این قطار متعلق به کیم جونگ سازمان ملل متحد در ونسن. عکس: ایرباس دفاع و فضا و 38 شمالی/پروین © CNES 2020, توزیع ایرباس DS

گزارش از داخل کره شمالی دشوار به دلیل تنگ کنترل بر روی اطلاعات درون مرموز دولت است.

کیم نسل سوم ارثی رهبر که به قدرت رسید پس از مرگ پدرش در سال 2011 هیچ روشن جانشین خود را در هسته ای کشور است. این می تواند در حال حاضر عمده بین المللی در خطر است.

او ناپدید شده است از پوشش در کره شمالی رسانه های دولتی قبل از.

کیم از بین رفت برای بیش از یک ماه در سال 2014 و کره شمالی تلویزیون دولتی بعد به او نشان داد راه رفتن با یک لنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>