کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر سفارشات ساکنان به ماندن در خانه سفارش در میان شیوع کروناویروس

فرماندار Roy کوپر D-NC آدرس این جمعیت در طول این تجمع برای احترام خارج کارولینای شمالی قانونی ساختمان در 16 ماه مه سال 2018 در Raleigh, North Carolina.

سارا D. Davis | گتی ایماژ

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر صادر اقامت در خانه نظم جمعه و بسته دولت غیر ضروری کسب و کار در پاسخ به COVID-19 شیوع. سفارش به اثر می رود 5:00 pm شنبه اما کوپر خواست ساکنان شروع به ماندن در خانه بلافاصله.

“این چیزی است که ما باید انجام دهید برای نجات جان او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

ساکنان هنوز هم قادر خواهد بود به ترک دلیل ضروری از جمله برای به دست آوردن غذا و یا دارو با توجه به کوپر. مردم نیز قادر خواهد بود به ترک خانه های خود برای ورزش در فضای باز و یا برای کمک به دیگران.

کارولینای شمالی 763 تایید موارد COVID-19 و تا به حال سه مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

به طور کلی 23 متحده صادر اقامت در خانه سفارش و یا مشاوره که شامل بسته شدن از خود را غیر ضروری کسب و کار. چند متحده به شهرستانها و یا شهرستانهای تحت stay-at-home سفارشات در غیاب یک ایالت یکی.

هفت متحده و واشنگتن تنها ضروری کسب و کار در عمل اما نه دستور ساکنان به در خانه باقی می ماند. آلاباما شد آخرین وضعیت را به این اندازه گیری به عنوان فرماندار کی Ivey دستور بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار مانند کاباره ها, مراکز ورزشی و آرایشگاه در روز جمعه. منظور این است که موثر مارس 28 در 5:00 pm.

وجود دارد حداقل 97,028 coronavirus موارد در ایالات متحده با حداقل 1,475 مرگ و میر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده پیشی گرفتن چین و ایتالیا روز شنبه در تعداد coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>