نوکیا مدیر عامل می گوید: 5G rollouts در اروپا می تواند به تاخیر افتاد توسط coronavirus

نوکیا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Rajeev Suri اذعان کرده است که 5G rollouts در اروپا می تواند به تاخیر افتاد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

5G به نسل پنجم اینترنت تلفن همراه را سریع تر داده ها با سرعت و افزایش پهنای باند برای حمایت از رشد سطح ترافیک وب سایت در سراسر جهان است.

“در اروپا وجود دارد می تواند برخی از تاخیر” چهارشنبه سوری گفت: CNBC “Squawk Box اروپا” پنج شنبه.

“می تواند وجود داشته باشد برخی از کشورها در اروپا که در آن طیف rollouts دریافت تحت فشار قرار دادند و برخی از ما در حال حاضر دیده می شود که اتفاق می افتد,” او گفت:.

“است که می تواند در نوبه خود افزایش سرمایه گذاری ثابت و IP (پروتکل اینترنت) و نوری و حتی 4G ظرفیت به دلیل این واقعیت است که ظرفیت و تقاضا است تا بسیاری. ما دیده ایم ظرفیت تقاضا در فقط چند هفته است که شما به طور معمول فقط در یک سال.”

نوکیا یکی از سه اصلی ارائه دهندگان تکنولوژی جدید همراه با چین Huawei و سوئد اریکسون.

فنلاندی تجهیزات شبکه ارائه دهنده نمی کند در حال حاضر انتظار 5G اجرای تاخیر در بازارهای دیگر مانند آمریکای شمالی و چین و ژاپن و کره جنوبی.

این شرکت نوشته شده جامد مجموعه ای از اول-درآمد سه ماهه پنج شنبه با سود بالا به 33 میلیون یورو ($36 میلیون) برای دوره از ژانویه تا مارس است. سال گذشته آن را ساخته دست دادن 116 میلیون یورو بیش از مدت زمان مشابه.

سود افزایش در آمد با وجود سه ماهه اول فروش که منجر به حدود 200 میلیون یورو به عنوان یک نتیجه از coronavirus و عرضه مسائل مربوط به اختلال در چین است. فروش کلی بود را 2 درصد به 4.9 میلیارد یورو رسید.

سوری گفت: وجود دارد می تواند بیشتر اختلال به عنوان یک نتیجه از coronavirus اعتراف به این که برخی از مشتریان ممکن است دوباره ارزیابی هزینه های خود را برنامه.

“صنعت ما است به خصوص انعطاف پذیر به این بحران اگر چه ایمنی نمی,” او گفت:, و اضافه کرد که تاثیر بر روی نوکیا می تواند بزرگتر در سه ماهه دوم به علت فقر و مستندات.

“مردم ما نیاز به در سایت قادر به رول کردن و یکپارچه سازی تجهیزات,” او گفت:. “و ما دیدن برخی از مسائل مربوط به عرضه در Q2 … به خصوص در کسانی که مستند کشور است.”

در حالی که وجود دارد می تواند برخی از مسائل مربوط به استقرار 5G او گفت: بسیاری از آنها جبران خواهد شد با این واقعیت telcos خواهد شد به نحوی که به افزایش ظرفیت در شبکه خود را. “شما فقط باید برای مقابله با این ظرفیت و تقاضا اگر شما یک مخابراتی و انجام این کار به معنی گردونه پایه مشترک خود را,” او گفت:.

Telcos داشتن به افزایش ترافیک در کنار خانه های مردم به عنوان یک نتیجه از مستندات, سوری گفت. “ترین اثر تاثیرگذار در شبکه شده است به رهبری این پهنای باند فشرده برنامه های کاربردی” او توضیح داد: تماس Netflix دیزنی+ زوم مایکروسافت تیم و WebX. “برخی از این سیستم های ویدئو کنفرانس در حال رشد با 700-800% در عرض چند روز.”

سوری گفت: او هنوز انتظار دارد که نوکیا به یک “قوی” نیمه دوم سال و که این شرکت هنوز در مسیر رسیدن به هدف خود را از داشتن 27 درصد سهم بازار در 4G و 5G تا پایان سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>