‘هیچ کس نمی تواند ترک’: چگونه شهرها در ایتالیا شیوع کروناویروس تنظیم به زندگی در مستند

خیابان ها خالی مدارس بسته کرکره از رستوران ها و مغازه ها پایین. کدگنو به اصطلاح “ووهان ایتالیا” است شهر ارواح.

“این طبیعی است. هیچ کس نمی تواند ترک هیچ کس نمی تواند وارد” گفت: آنتونیو Bernocchi ساکن کدگنو که در آن شیوع کروناویروس در ایتالیا سرچشمه روز پیش.

“این کاملا متفاوت موقعیت: همه چیز بسته است وجود دارد بسیار کمی از مردم در خارج و در مورد کسانی که در خارج نگاه کنید شما در یک سیاره عجیب و تقریبا dazed راه است.”

Antonio Bernocchi, a resident of coronavirus-hit Codogno in northern Italy, has been quarantined
تصویر: آنتونیو Bernocchi یکی از coronavirus-آمار کدگنو در شمال ایتالیا قرنطینه شده

یک شهر کوچک 15,000 مردم کدگنو است که این ویروس برای اولین بار ظاهر در این کشور زمانی که یک مرد در اواخر 30s شد بدحال با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

همراه با یکی دیگر از 10 شهر در شمال ایتالیا است و در مستند پس از وقوع شروع با پلیس منینگ بازرسی و ساکنان کردن در مواد غذایی است.

ایتالیایی, روزنامه تماس کدگنو “ووهان ایتالیا” – با اشاره به شهر چینی که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر گذشته. دیگران تماس منطقه یک “منطقه قرمز”.

اما 50,000 ساکنان در این خوشه از شهرها و روستاها در ایتالیا مرفه شمال در حال تلاش برای تنظیم و رفتن در مورد زندگی خود را.

بیشتر از Covid-19

“آن را به طور ناگهانی اتفاق افتاده و این وضعیت تشدید سرعت. در این فضا از 48 ساعت ما خودمان را جدا و قرنطینه” گفت: آقای Bernocchi.

“اول آن یک شهر و سپس دو و چهار 10 – پس از آن ما شد ‘red منطقه’.”

آقای Bernocchi صرف زمان در خانه با همسر و دو نوجوان کودکانی که مدارس تعطیل هستند و تلاش برای آرام نگه دارید.

“من نمی خواهم به وحشت آن آسان نیست اما این وضعیت ما – ما نمی توانیم آن را تغییر دهید بنابراین ما ممکن است به خوبی آن را مدیریت کنید,” او گفت:.

تئاتر و سینما بسته شده است. حتی محبوب ترین سنت های ایتالیایی مانند یکشنبه جرم یا فوتبال بازی ها نامیده شده اند ،

“من تصمیم به تعلیق همه توده ها. ما را تبدیل به شهر ارواح,” Iginio Passerini, کشیش اهل محله در کدگنو گفت: مطبوعات ایتالیا پس از وقوع.

ایتالیا در حال حاضر بزرگترین تعداد COVID-19 موارد خارج از آسیا است. تا کنون بیش از 280 موارد تایید شده اند و حداقل هفت نفر کشته شده اند – همه آنها را افراد مسن مبتلا به شرایط دیگر.

دولت بریتانیا به روز شده آن توصیه های سفر به می گویند هر کسی از بازگشت به انگلستان از شمال ایتالیا را قرنطینه شهرها باید خود جدا حتی اگر آنها نمی, علائم نشان می دهد.

بسیاری از ساکنان سنگر در داخل خانه های خود فقط سعی کنید به اندازه کافی مواد غذایی و حفظ فاصله از یک دیگر.

Streets of Codogno deserted of people on Saturday morning
تصویر: خیابان کدگنو خالی از مردم در صبح روز شنبه
A person wearing a face mask rides a bicycle in the town of Codogno, which has been closed by the Italian government due to a coronavirus outbreak in northern Italy, February 23, 2020. REUTERS/Flavio Lo Scalzo
تصویر: کدگنو قرار داده شده است در قرنطینه به مدت دو هفته

مغازه ها تعطیل هستند – هر چند برخی از آنها در خدمت مشتریان با عبور از موارد از طریق ویندوز و دیگران تنها اجازه می دهد دو نفر در یک زمان به منظور محدود کردن خطر سرایت.

کدگنو بازار است که برگزار می شود دو بار در هفته در این شهر بزرگترین پیازا شده است به نام خاموش.

سوپر مارکت ها در حال حاضر مجاز به باز کردن چند ساعت در روز و هر اسپرسو بار است که می خواهد به ماندن باز باید شاهد یک حکومت نظامی از 6pm گفت: آقای Bernocchi – هر چند هیچ کدام باز نشده است.

آقای Bernocchi گفت: در سوپر مارکت ها, او تا به حال دیده مردم پر کردن خود را در چرخ دستی “به عنوان اینکه ما در یک جنگ” اضافه کرد: “بیایید می گویند آنها کمی دور انجام شده است. یک بیت از وحشت قابل فهم است ،

ایتالیا تحمیل کرده است اقدامات سخت گیرانه اما منتقدان می گویند آن را بیش از حد دیر است. این کشور در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان آن را فراتر از شمال با دو مورد تایید در توسکانی و در Palermo, سیسیل.

در یکی دیگر از قرنطینه شهرهای کسلپوسترلنگو فقط چند کیلومتر دور از کدگنو ساکنان در حال پیدا کردن راه های جدید برای مقابله است.

Leyla Bicer, a pharmacist in coronavirus-hit Casalpusterlengo in northern Italy. Pic: la_bicer/Instagram
تصویر: Leyla Bicer یک داروساز در coronavirus-آمار کسلپوسترلنگو در شمال ایتالیا. عکس: la_bicer/Instagram

Leyla Bicer یک داروساز در شهر نگه داشته است تا کار خود را با پوشیدن یک ماسک و دستکش و خدمت به مشتریان است که اقامت فقط در خارج از درب سمت چپ نیمه بسته نگهداشته شده.

“درخواست مردم برای دارو آنها سپس از آنها بخواهید برای ماسک ژل ضد باکتری است که اجرا و دستکش که شروع به اجرا پایین,” او گفت:.

شوهرش که با این نسخهها کار در یک شرکت ساخت و ساز بود به ماندن در خانه و مهد کودک از زن و شوهر دختران دوقلو در سن دو و نیم بسته است.

“این سخت ترین قسمت این بچه ها که مدارس تعطیل هستند,” او گفت, اخبار آسمان. “ما خوش شانس هستند چون پدربزرگ و مادربزرگ نیز در داخل ‘red منطقه’ بنابراین ما به نوبت.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Ms Bicer می گوید روال تغییر کرده است.

“اگر من برو بیرون من جلو و یک روسری بر چهره من. وقتی که من خرید مواد غذایی, من نمی خرید تازه تولید کند اما من سهام و من هرگز با دختران من. به علاوه من جلوگیری از هر گونه مناطق شلوغ.”

او می گوید: بدترین چیز این است که قادر به ترک ایجاد کرد.

“ما استفاده می شود برای بیرون رفتن از این شهر کوچک به علاوه همه چیز را بسته است,” او می گوید.

“اما حرکت صعودی ما تمام شده است و مجبور به کم کردن سرعت – گذراندن وقت با فرزندان ما بحث لذت بردن از آنچه خوب است در زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>