این بود اولین تفرج در سه هفته و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح می خواستم برای ارسال یک پیام به آمریکا در آن شما خواهد شد و می تواند به حالت عادی بازگشت.

هر آنچه طبیعی است ، آقای تهمت سفر به آریزونا بود شاید قابل توجه ترین آن غنی جشن طنز از لحظه ای که پا کردن هواپیما.

President Trump offers his hand to Arizona Governor Doug Ducey before withdrawing it
تصویر: رئیس جمهور تهمت ارائه می دهد دست خود را به آریزونا mlb قبل از خروج از آن

ظاهرا فراموش کردن یا نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دولت او بوده است شعار آقای ترامپ رسیده به لرزش دست فرماندار mlb. آیا این ایده خود را از یک نور کمی تسکین و یا یک اشتباه او به سرعت تصمیم گرفتند برای یک بازوی پت به جای. نه این که هر متخصص بهداشت توصیه می کنم که.

رئیس جمهور در ققنوس به بازدید Honeywell کارخانه – به تازگی تبدیل به تولید ماسک محافظ. و در عین حال رئیس جمهور تصمیم به پوشیدن یک. به عنوان او سفر کرد, سایت چشم عقاب دوربین, گیر افتاد, ثبت نام گفتن همه کارگران را به مطمئن شوید که آنها انجام داد.

اما شاید آن را باید به عنوان جای تعجب ندارد. آقای ترامپ نشده یک بار دیده شده است با پوشیدن یک چهره پوشش ، معاون رئیس جمهور نیز تصمیم به پوشیدن یک زمانی که او رفت و به کلینیک مایو – اگر بعد میان واکنش او گفت که او باید داشته باشد.

U.S. President Donald Trump listens to Honeywell's Vice President of Integrated Supply Chain Tony Stallings as Stallings shows him a protective mask during a tour of Honeywell's facility manufacturing face masks for the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Phoenix, Arizona, U.S., May 5, 2020
تصویر: یک maskless دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای Honeywell ماسک کارخانه

آخر طنز روز در آمد و همراه با موسیقی متن فیلم. به عنوان رئیس جمهور نگاه quizzically در N95 ماسک, Live and Let Die با Guns N’ Roses blared از سخنرانان.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

بیشتر از Covid-19

آن را فقط مانند یک رالی. اما من حدس می زنم که تمام نقطه – این به معنای به احساس می کنم مثل یک مبارز پشت در کمپین محاکمه – مصمم به بازگشت آمریکا به روزهای خوب قبل از COVID.

وجود دارد برخی از تغییرات ظریف هر چند برخی از نکات شاید یک تجدید نظر در استراتژی داخلی.

او در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری ABC آقای ترامپ گفت: پیام خود را به خانواده های داغدیده بود “من شما را دوست دارم”.

او شده است به شدت مورد انتقاد قرار دارد نشان داده نمی شود به اندازه کافی همدلی یا همدردی در طول این بحران است. این احساس در حداقل بود و اذعان است که او نیاز به آن را نشان می دهد. نه بزرگ آونگ نوسان است که تغییرات بسیار اما سه کلمه ما شاید هیچوقت انتظار برای شنیدن از او و شاید نمی خواهد بشنود از بسیاری از روسای جمهور است.

آن است تا به متحده به تصمیم می گیرید که آنها بازگشایی شده است. بعضی از آنها در حال حاضر آغاز شده – با درجات مختلفی از احتیاط. این محصول یک سیستم فدرال آمریکا و فردگرایی.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و نقش بزرگی در ماه های آینده و افزایش مرگ و میر (با بیش از 70,000 مرده) هنوز هم به رقابت با.

این کشور در آستانه شاید بیشتر به چالش کشیدن و مخاطره آمیز مرحله از این بیماری همه گیر. رئیس جمهور معتقد است اقتصاد باید و شروع به دوباره.

او می خواهد مردم را به احساس خوش بینانه دوباره – به ارائه برخی از نوع Churchillian بالا بردن.

او هیچ غریبه ای به خطر بزرگ بدیهی است – اما اگر او می شود آن را اشتباه امریکا خونریزی فقط زمانی که به آن نیاز دارد به شدت به زخم التیام یابد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de