هیچ چیدن روی سیب زمینی سرخ کرده خندق قابل استفاده مجدد در جام حذفی. رستوران’ coronavirus اقدامات اضافی گریس آرنج

مشتریان با پوشیدن ماسک محافظ در صف انتظار برای ورود به یک رستوران مک دونالد در طول زمان ناهار در شانگهای در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

استارباکس baristas در حال شستن دست های خود را هر 30 دقیقه. مک دونالد کارکنان در حال تمیز کردن سطوح مانند دستگیره درب خود سفارش کیوسک و صدر جدول بیشتر است. قابل استفاده مجدد لیوان دیگر یک گزینه در Dunkin’ یا استارباکس کافی نت ها.

به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده افزایش می یابد, رستوران پله تا خود را در فروشگاه پاکیزگی تلاش های بحران تشکیل تیم و آماده شدن برای بدترین.

“ما در حال بدیهی است که قرار دادن پول به پشتیبانی مطمئن شوید که ما رستوران ها پاک ماندن و امن” Dunkin’ CFO کاترین Jaspon گفت: روز پنج شنبه در UBS Global مصرف کننده و خرده فروشی کنفرانس در بوستون.

CapitalSpring یک رستوران شرکت سرمایه گذاری با حدود 4000 مکان در سراسر کشور در نمونه کارها خود را فرستاده است از دستورالعمل های دقیق به رستوران خود را که شامل تاکو بل و وندی franchises.

برخی از شرکت احكام منحصر به فرد به این وضعیت مانند قرار دادن تایمر آشپزخانه در رستوران ها و تنظیم آنها را به رفتن به صورت دوره ای برای برخی از محدودیت زمانی کمتر از یک ساعت. زمانی که تایمر ضربه کارکنان باید برای تکمیل یک خاص تمیز کردن وظیفه مثل پاک کردن یک, نقدی, ثبت نام یا نوشابه ایستگاه. ردیابی ورق و نظارت تصویری اطمینان حاصل کنید که کارمندان به پیروی از سیاست های سختگیرانه تر.

جیم بالی مدیر عامل CapitalSpring استراتژیک عملیات گفت که این شرکت نیز ارائه صحبت امتیاز برای کارکنان اگر یک مشتری یا همکار کارمند به نظر می رسد به نمایشگاه نشانه های این ویروس است.

در زمانی که هزینه های نیروی کار شده اند فشار بر حاشیه سود رستوران در حال اضافه کردن بیشتر کارکنان و یا تمدید ساعت به اطمینان حاصل شود که کارکنان می توانید نگه دارید تا با افزایش تمیز کردن تلاش. استارباکس است که مطابق برخی از مناطق در فروشگاه ها به عنوان اغلب به عنوان هر هشت دقیقه اعلام شده است برنامه ریزی بیشتر کار برای تمیز کردن.

ضد عفونی کننده دست است که دیده می شود آن تقاضا سنبله در میان مصرف کنندگان نیز به دنبال رستوران. مک دونالد فرستاده است از هدایت به ایالات متحده خود را از رستوران ها به ارائه نظر ضد عفونی کننده دست به مشتریان و کارکنان. Dunkin’ مدیران گفت که زنجیره ای “مقدار زیادی” از این محصول است اما اعمال نفوذ خود و همکاری با شرکت هایی مانند Procter & Gamble به مسیر پایین تر.

مارس همان فروشگاه فروش که رشد 0.3% در سراسر کشور نشان نمی دهد یک ضربه از ویروس, اما مصرف کننده ترس می تواند به معنای کاهش رستوران ترافیک در ماه مارس با توجه به صنعت ردیاب جعبه سیاه هوش.

در مورد در مقیاس گسترده ای شیوع در جامعه CapitalSpring برنامه ای برای تعطیل کردن اتاق ناهار خوری در رستوران ها و تبدیل به درایو از طریق و تحویل.

“ما فکر می کنم از طریق درایو در نهایت رفتن به ونرخ چوک نقطه از نظر ایمنی مواد غذایی و به حداقل رساندن گسترش ویروس به عنوان آن مربوط به خارج از خانه مصرف مواد غذایی گفت:” اریک هرمان رییس شرکت رستوران های سرمایه گذاری ،

CapitalSpring رستوران نیز استقرار رشوه دادن اثبات بسته بندی برای سفارشات. اندازه گیری شد و در این کار حتی قبل از وقوع به متوقف کردن رانندگان از خوردن مشتریان سیب زمینی سرخ کرده, اما در حال حاضر حمل بیشتر اهمیت زیرا شخص ثالث رانندگان تحویل تماس با رستوران های متعدد و مصرف کنندگان است.

مصرف کنندگان انتظار می رود را انتخاب کنید و تحویل مواد غذایی از ارائه دهندگان شخص ثالث مانند DoorDash و Grubhub برای جلوگیری از تماس با رستوران کارکنان و مشتریان دیگر اگر شیوع را گسترده تر می شود.

در چین, رستوران مانند یام چین کلبه پیتزا و KFC ارائه شده تماس تحویل در محل باقی مانده است که باز یک انتخاب است که ایالات متحده از eateries می تواند اتخاذ کنند.

پس از آن وجود دارد رقابت: ناهارخوری در خانه. مواد غذایی تحویل خدمات مانند FreshDirect و Instacart در حال حاضر گزارش شده شاهد افزایش تقاضا است.

“ما فکر می کنیم وجود aggregators افزایش احتمال که مصرف کنندگان به جای رستوران با بازدیدکننده داشته است در خانه مصرف” برنشتاین تحلیلگر سارا Senatore نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>