بدون نیاز به وحشت مورد coronavirus تاثیر بر بازارهای نفت آمریکا وزیر انرژی می گوید

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی باور ندارد نهایی تاثیر چین سریع-پخش coronavirus است دلیلی برای نگرانی برای بازار.

نظرات خود را می آیند و در مدت کوتاهی پس از هر دو اوپک و آژانس بین المللی انرژی (IEA) به طور چشمگیری کاهش را پیش بینی رشد تقاضای نفت در این سال به عنوان یک نتیجه از کشنده آنفولانزا مانند ویروس.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به توجه نزدیک به آنچه که اتفاق می افتد با ویروس خود را. ما هنوز در حال تجزیه و تحلیل نه تنها ویروس واقعی به یادگیری بیشتر در مورد آن, اما همچنین در پاسخ به آن” دن Brouillette گفت CNBC هدلی قمار در یک مصاحبه اختصاصی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در روز جمعه.

“بنابراین ما به دنبال برای دیدن اگر دولت چین قادر خواهد بود برای جلوگیری و یا حداقل کمک شامل گسترش ویروس. در این لحظه در حالی که ما شاهد اندکی کاهش در تولید به عنوان یک نتیجه از این ویروس ما هنوز نگران نهایی آن تاثیر است.”

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $56.40 صبح روز جمعه در اطراف 0.1% در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $51.49, در اطراف 0.15% بالاتر است.

هر دو خام معیار کاهش یافته است نزدیک به 20% پس از صعود به قله در اوایل ژانویه کشیده پایین تر نگرانی بیش از تقاضا در چین در طول شیوع کروناویروس.

در اوایل این هفته اوپک کاهش تقاضای آن چشم انداز رشد تقاضای نفت در سال جاری با استناد به چین شیوع کروناویروس به عنوان “عامل اصلی” در پشت تصمیم گیری آن است.

خاورمیانه تحت سلطه تولید گروه downwardly آن تجدید نظر 2020 چشم انداز تقاضای جهانی نفت به رشد 0.99 میلیون بشکه در روز) در روز چهارشنبه. که توسط 0.23 میلیون بشکه از ماه قبل تخمین می زنند.

آژانس بین المللی انرژی نیز خود را قطع کرد تا سال 2020 تقاضا برای نفت پیش بینی, پیش بینی 0.825 میلیون بشکه در این سال — به پایین ترین سطح از سال 2011 است.

وقتی پرسیده شد که چرا آمریکا نمی شد بیشتر در رابطه با توجه به اینکه هر دو اوپک و آژانس بین المللی انرژی هم کاهش نفت خود را از رشد تقاضای انتظارات در این سال Brouillette پاسخ داد: “ما باید برای قرار دادن این چیزها به زمینه.”

“ما باید برای قرار دادن با هم بسیار دشوار اقدامات حاوی ویروس و اگر ما انجام این کار به طور موثر, پس از آن من فکر می کنم شما خواهید دید بازار به گزاف گویی و شما خواهید دید اقتصاد همچنان به رشد است.”

نشست اوپک

به رهبری عربستان سعودی در اوپک تحت فشار قرار دادند برای یک جلسه اضطراری با غیر اوپک همکاران در اوایل این ماه به منظور کاهش تولید نفت برای جبران تاثیر این ویروس.

یک کمیته مشاوره این گروه که متشکل از برخی از جهان قدرتمند ترین کشورهای تولید کننده نفت بنا به گزارش ها توصیه می شود 600,000 بشکه کاهش تولید نفت خود برای کمک به بازار انرژی است.

اما روسیه هنوز هم با توجه به اینکه برای ثبت نام های اضافی کاهش بیش از یک هفته پس از توصیه.

اوپک جلسه به طور منظم تنظیم شده است برای 5 مارس. زودتر جلسه از برنامه ریزی است که هنوز هم ممکن است اما شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>