بیشتر همبرگر? چگونگی پاک کردن گوشت’ می تواند تبدیل رژیم غذایی ما

برای بسیاری از همبرگر را ترکیبی از نان و گوشت و سالاد مناسب ازدواج از سادگی طعم و آشنایی. این که آیا آن یک خوراک شناس patty با تراشه از ترافل و یا ارزان و شاد از ارائه یک فست فود خروجی امروز شام خراب برای انتخاب هستند.

گرسنگی ما برای همبرگر می کند, با این حال تاثیر بر محیط زیست. به گوشت چرخ کرده: این یکی از مواد تشکیل دهنده کلیدی در یک برگر می آید و از پرورش گاو.

سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO) قبلا گفت که انتشار گازهای گلخانه ای از جهانی دام مقدار به حدود 7.1 gigatons از دی اکسید کربن معادل در هر سال.

شکستن همه چیز را در گاو — پرورش گاو و شیر و کود, در میان چیزهای دیگر — نمایندگی حدود 65 درصد از تولید گازهای گلخانه ای از بخش دام.

Olivier De Schutter co-صندلی مستقر در بروکسل بین المللی پانل از کارشناسان در سیستم های غذایی پایدار (SOUTHWALESGUARDIAN-مواد غذایی) گفت: تولید گوشت تأثیر عمده ای در تغییر آب و هوا از طریق سه کانال.

“اول از همه دام ruminates و مقادیر زیادی از گاز متان نتیجه است,” او گفت: CNBC.

“ما نیاز به تولید خوراک برای حیوانات — ذرت سویا به طور خاص — و برای این که ما نیاز به پاک کردن جنگل بزرگ مناطق بنابراین زدایی رانده است تولید دام,” او اضافه شده است.

“و ما نیاز به تولید کودهای شیمیایی برای رشد سویا و لوبیا و ذرت که از این خوراک باید ساخته شده و که بیش از حد منبع انتشار گازهای گلخانه ای.”

گیاهی بتس

با توجه به بالا شاید تعجب آور است که برخی از مصرف کنندگان در حال حاضر در تلاش برای حرکت به دور از گوشت انتخاب گیاهی جایگزین به جای.

علامت های تجاری در حال ساخت تغییرات بیش از حد. برگر کینگ به عنوان مثال در حال حاضر ارائه می دهد مشتریان غیر ممکن است هوپر ساخته شده با استفاده از یک گیاه بر اساس جایگزین گوشت از غیر ممکن است مواد غذایی. در جای دیگر سرخ شده-مرغ غول KFC با استفاده از یک گیاه بر اساس مرغ جایگزین از فراتر از گوشت. بازگشت در سال 2014 فراتر از گوشت و مدیر عامل شرکت اتان قهوه ای به صحبت کرد CNBC.

“گوشت به عنوان ما درک می کنیم آن امروز است از گاو و خوک و مرغ و جمله” او توضیح داد.

“اما اگر شما نگاه کنید در چه گوشت است که از نظر بخش های تشکیل دهنده آن و شما آن را شکستن به اسیدهای آمینه و چربی و آب…مواد معدنی و کربوهیدرات آن چیزهایی که منحصر به فرد هستند به پروتئین حیوانی آنها منحصر به فرد به حیوانات, بدنساز,” او اضافه شده است. “هدف این است که برای جمع آوری آن از گیاه پادشاهی و جمع آوری آنها را در همان راه که عضله مونتاژ آنها.”

گوشت بدون مزرعه ؟

در حالی که گیاهی جایگزین های گوشت را تبدیل به جذاب گزینه منو در آزمایشگاه کشت تولید نیز می تواند ارائه راه دادن افراد خود را “گوشت ثابت” بدون نیاز به نگرانی در مورد محیط زیست است.

“ما می توانیم یک بیوپسی از یک حیوان… چند سلول از یک حیوان (و) استحمام این سلول ها در مواد غذایی” بروس فریدریش گفت CNBC. او مدیر اجرایی مواد غذایی خوب موسسه غیر انتفاعی متمرکز گیاهی جایگزین برای محصولات حیوانی و به اصطلاح “پاک کردن گوشت است.”

“سلول های آن چند برابر خواهد شد و رشد ما در پایان با دقیقا همان گوشت اما تولید شده در یک راه بسیار کارآمد تر,” او اضافه شده است. “مراتب کمتر تغییر آب و هوا; هیچ سهم به مقاومت آنتی بيوتيکی.”

تغییر در نگرش

نگاه به آینده وجود دارد مشروع سوال در مورد اینکه آیا گوشت مبتنی بر رژیم غذایی خواهد شد در نهایت تبدیل به یک چیزی از گذشته. می تواند به توسعه پایدار در کمتر فشرده رویکرد تواند کلیدی برای نگه داشتن استیک و مرغ در منو ؟

“ما نیاز به کاهش مصرف گوشت برای مطمئن, اما گوشت که ما تولید می تواند تولید شده در راه است که بسیار پایدار” SOUTHWALESGUARDIAN-غذا De Schutter توضیح داد و اضافه کرد که حیوانات مورد نیاز برای بارور کردن خاک.

“اگر ما در تولید گوشت با توجه به کشت و زیست محیطی تکنیک بدون توسل به تولید صنعتی ما می باید کمتر گوشت, شاید, اما, بهتر, گوشت,” او اضافه شده است. “یکی که به مراتب بیشتر و پایدار در راه آن تولید شده است.”

گیاهی و نجات دهنده ؟

معلوم نیست که آیا رژیم غذایی ما در نهایت حذف گوشت در دسترس نباشد و به شدت متکی گیاهی تولید; پاسخ ممکن است دروغ در جایی در وسط. به نوبه خود, De Schutter ارائه شده توجه داشته باشید از احتیاط هنگامی که آن را به گزینه های جایگزین.

“به دلیل اثرات تولید دام و مقدار زمین مورد نیاز برای تولید خوراک برای حیوانات بسیاری از مردم ترویج این ایده از گوشت مصنوعی” او گفت:.

“من معتقدم که ما باید آگاه باشند که این بسیار انرژی بر فرآیندهای به خصوص اگر آنها در حال توسعه در () در مقیاس بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>