هیچ مستند اینجا: سوئد در دفاع از خود آرام تر coronavirus استراتژی

مردم شام خوردن در یک رستوران در مارس 27, 2020 در استکهلم در طول این کروناویروس جدید COVID-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND

در حالی که بقیه اروپا تحمیل محدودیت های شدید در زندگی عمومی و مرزهای بسته و کسب و کار در کشور سوئد است که در نظر گرفتن یک رویکرد آرام تر به شیوع کروناویروس.

بر خلاف همسایگان آن, دانمارک فنلاند و نروژ و سوئد است مرزهای خود را بسته و یا آن مدارس است. نه آن را به بسته های غیر ضروری کسب و کار و یا ممنوع تجمعات بیش از دو نفر مانند انگلستان و آلمان است.

سوئد در واکنش به شیوع این است که نظارت تا حد زیادی توسط این کشور در آژانس بهداشت عمومی. آن را گرفته است آشکارا رویکرد متفاوت به کروناویروس از آن بین المللی همسالان اعتماد عمومی به اتخاذ داوطلبانه نرمتر اقدامات برای به تاخیر انداختن گسترش ویروس.

ظاهرا این بی بند و مداخله رویکرد جذب نقد از درون و سوئد از یک گروه از اپيدميولوژيستها و همچنین از کشورهای دیگر که در حال قفل کردن زندگی عمومی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

بهداشت عمومی آژانس منجر اپیدمیولوژی و یکی از چهره های کلیدی در ملی سوئد در پاسخ به coronavirus است Anders Tegnell. او گفت: CNBC که اگر چه در کشور و استراتژی برای مقابله با این ویروس متفاوت بود هدف همان بود.

“نظر من این است که اساسا تمام کشورهای اروپایی در حال تلاش برای انجام همان چیزی که ما در حال تلاش برای کاهش سرعت گسترش تا آنجا که ممکن است برای حفظ بهداشت و درمان و جامعه کار و … ما نشان داده اند برخی از روش های مختلف برای کاهش سرعت گسترش,” او گفت: CNBC دوشنبه.

مردم بازدید از شکوفه های گیلاس درختان در Kungstradgarden در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر.

جاناتان Nackstrand | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“سوئد رفته عمدتا به صورت داوطلبانه اقدامات به دلیل این که چگونه ما در حال استفاده می شود به کار” Tegnell اضافه شده است. “و ما یک سنت طولانی مدت است که آن را با این نسخهها کار به جای خوبی است.”

او گفت: این سازمان توضیح داده شده بود به مردم چرا اجتماعی فاصله مورد نیاز بود “و تا کنون آن کار شده است به خوبی.”

سوئد 3,700 تایید موارد coronavirus و ثبت 110, مرگ و میر, آخرین اطلاعات از آژانس بهداشت عمومی را نشان می دهد.

در مقابل, ایتالیا کانون در اروپا شیوع تقریبا 100,000 موارد و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر, آخرین اطلاعات نشان داد یکشنبه. در ضمن اسپانیا دوم بدترین آمار کشور در اروپا نزدیک به 80,000 مورد تأیید و 6,500 مرگ و میر. انگلستان در نظر گرفته می شود حدود دو هفته پشت ایتالیا از نظر شیوع ثبت کرده است تقریبا 20,000 موارد و 1,228 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“شیب (در عفونت و مرگ و مير) در سوئد است که شیب کمتر نسبت به بسیاری از کشورها و این دقیقا کاری است که ما در حال تلاش برای رسیدن به” Tegnell گفت:, و اضافه کرد که نظر سنجی نشان داد مردم سوئد به طور کلی به نفع این سازمان رویکرد است.

Tegnell نمی رد اقدامات سختگیرانه تر در سوئد اما گفتن CNBC که اگر وجود دارد یک افزایش شدید در موارد دولت و آژانس بهداشت عمومی را یک “بزرگ بحث در مورد آنچه اقدامات دیگر ما می توانیم.”

این آخر هفته, نخست وزیر استفان Löfven گفت که جدا استکهلم می تواند اتفاق می افتد اگر شیوع بدتر اما این که چنین اقداماتی در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته. او قبلا اصرار داشت که با موفقیت مبارزه با گسترش این ویروس تا حد زیادی وابسته به رفتار فردی است.

زندگی را حمل بر

سوئد به طور کامل جدا از بقیه اروپا. در یک روش مشابه به همسایگان خود در سوئد دولت حمایت از کار از خانه اگر در همه ممکن است اجتناب از غیر ضروری سفر و سالمندان توصیه برای جلوگیری از تماس های اجتماعی. البته توصیه به شستن دست به طور منظم نیز ترویج شده است.

رستوران ها و کافه و کافه ها و کاباره ها گفته شده است به ارائه نشسته در جدول ، و همانطور که از یکشنبه تجمعات بیش از 50 نفر هستند ممنوع (کشور تا به حال در ابتدا به حالت تعلیق در تجمعات بیش از 500 نفر). آن را نیز بسته دانشگاه ها و کالج ها اما مدارس با دانش آموزان زیر 16 سال باز باقی می ماند.

به عنوان مثل در مقایسه با جاهای دیگر در اروپا و زندگی در سوئد احساس ترسناک عادی استکهلم ساکنان می گویند.

“که هر دو یک جاست و یک مربی در یک مدرسه متوسطه در استکهلم, من احساس تضاد,” اریک یک معلم در مدرسه ای در استکهلم گفت: CNBC یکشنبه.

“من هنوز هم نیاز به رفتن به کار در یک اتوبوس شلوغ, برای آموزش دانش آموزان من که توصیه می شود برای حفظ آمدن به مدرسه. ما همه مجموعه ای برای آموزش از راه دور اما مدارس متوسطه در حال بسته شدن هر زمان به زودی,” او گفت:.

او افزود که برخی از همکاران بودند مسواک کردن نگرانی در مورد کروناویروس گفت: “این فقط آنفولانزا من بیشتر نگران شروع فصل گرده” و او نیز با اشاره به “توکل” سوئدی ها باید در نهادهای عمومی.

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

تام انگلیسی است که با این نسخهها کار در ساخت و ساز در استکهلم گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود که این کشور باقی مانده است بنابراین آرام است.

“علاوه بر آشکار رسانه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار, من فکر می کنم اگر آنها را اجرا طرح های شدیدتر مانند کشورهای دیگر وجود دارد که بیشتر وحشت,” او گفت:.

“مردم خوب بوده است در انطباق تغییرات کوچک در زندگی خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش و بسیار مفید بوده است به هر یک از دیگر … به صداقت سوئد است رفتار دقیقا به عنوان من انتظار می رود سوئدی به رفتار.”

استکهلم ساکنان اذعان کرد که شده است وجود دارد کاهش در فعالیت در شهرستان ها و در عین حال زندگی اجتماعی همچنان ادامه دارد.

“در عصر جمعه وقتی که من رفت و در راه بازگشت به خانه من دیدم بارهای از گروه ها از هر دو جوان و میانسال مردم حلق آویز کردن در یکی از میدان های مرکزی در استکهلم. آن را شگفت زده من” اریک گفت.

“آیا سوئدی استراتژی است که بر اساس علم بی میلی برای محدود کردن آزادی مردم را یا در اعتماد است که شهروندان را انجام خواهد داد آنچه که مورد نیاز است برای من روشن نیست در همه.”

جزر و مد تبدیل?

محدودیت یا نه سوئد اقتصاد نمی خواهد فرار از صدمه ندیده از بحران است. هفته گذشته Swedbank پیش بینی است که اقتصاد خواهد قرارداد 4 درصد در سال 2020 است.

“رکود در اقتصاد سوئد گسترده تر است و سریع تر از در طول بحران مالی است. نرخ بیکاری به 10 ٪ برسد در حال حاضر تا تابستان با وجود بی سابقه مالی محرک” Swedbank گفت: در گزارش منتشر شده در روز شنبه ،

“ترین بخش در اقتصاد سوئد در حال خونریزی است. در بخش خدمات شرکت های مختلف به طور کامل و بدون تقاضای رها به عنوان محتاط خانواده ها به خانه رفته اند. تولید در تلاش است با شکسته زنجیره عرضه و کاهش تقاضا است.”

دولت سوئد گفته است که هدف آن این است که برای محدود کردن گسترش عفونت در کشور و تاثیر آن بر بحرانی خدمات و معرفی برخی از اقدامات برای محدود کردن تاثیر اقتصادی این ویروس.

هفته گذشته آن را اعلام کرد یک بسته کمک برای کوچک و متوسط گفت: آن را تضمین 70 درصد از وام های جدید بانک ها برای شرکت هایی که در حال تجربه دشواری های مالی با توجه به این ویروس است. آن را نیز به طور موقت کاهش کمک های امنیت اجتماعی و معرفی شرکت اجاره پشتیبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>