‘شواهد’ که coronavirus بازماندگان ایمنی – که

هیچ شواهدی وجود ندارد که افرادی که بهبود از coronavirus باید ایمنی نسبت به بیماری سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است.

دولت انگلستان خریداری شده 3.5 میلیون سرولوژی آزمون که اندازه گیری سطح آنتی بادی در خون پلاسما.

اما ارشد که اپیدیولوژی هشدار داده اند که هیچ مدرکی وجود دارد که از جمله آنتی بادی آزمایش نشان می دهد اگر کسی که آلوده شده است با COVID-19 نمی تواند آلوده دوباره.

Dr Maria van Kerkhove speaks at a virtual news briefing on COVID-19
تصویر: دکتر ماریا ون Kerkhove صحبت می کند و در یک مجازی اخبار جلسه در COVID-19

بسیاری از آزمون ها در حال توسعه هستند رنجانیدن آزمایش خون شبیه به فوری HIV تست و اندازه گیری برای افزایش سطح آنتی بادی است که با استفاده از بدن برای مبارزه با ویروس.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در ژنو, دکتر ماریا ون Kerkhove گفت: “بسیاری از کشورهایی هستند که نشان می دهد با استفاده از سریع تشخیصی سرولوژی قادر به ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی.

“در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد ایمنی یا حفاظت از عفونت مجدد.”

او افزود: “این تست آنتی بادی قادر به اندازه گیری است که سطح سرمی که سطح آنتی بادی – اما این بدان معنا نیست که کسی با آنتی بادی بدان معنی است که آنها سیستم ایمنی هستند.”

بیشتر از Coronavirus

دکتر ون Kerkhove گفت که “چیز خوبی” که پس از بسیاری از آزمون ها در حال توسعه هستند اما گفت که آنها نیاز به اعتبار “به طوری که ما می دانیم آنچه که آنها می گویند که آنها تلاش برای اندازه گیری آنها در واقع اندازه گیری”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او همکار دکتر مایکل رایان گفت: آنتی بادی آزمایش نیز مطرح شده مسائل اخلاقی.

او گفت: “جدی وجود دارد مسائل اخلاقی در اطراف استفاده از چنین رویکرد و ما نیاز به آدرس آن را با دقت بسیار ما همچنین نیاز به نگاه در طول حفاظت است که آنتی بادی ممکن است به من بدهید.

“شما ممکن است کسی که معتقد است آنها مثبت (آلوده شده اند) و محافظت در یک وضعیت که در آن آنها ممکن است در معرض و در واقع آنها مستعد ابتلا به این بیماری است.”

او افزود که این آزمون تا به حال مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک منسجم بهداشت عمومی سیاست.

این است که با توجه به موضوع به روز رسانی راهنمایی در مورد مسئله آخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>