هیچ ‘دراماتیک یک شبه تغییر برنامه ریزی شده برای بریتانیا مستند, وزیر, هشدار

وجود خواهد داشت نه هر “دراماتیک یک شبه تغییر” از انگلستان مستند, قوانین, یک وزیر کابینه هشدار داده است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: انگلستان است “نه از جنگل” و وجود دارد “هنوز هم چالش های عمده ای” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با نخست وزیر به دلیل به روز رسانی این کشور در روز یکشنبه آقای Eustice گفت: وزرای نیاز به “بسیار بسیار محتاط به ما شل محدودیت های ما”.

Mark Drakeford announces some tweaks to lockdown restrictions in Wales
ویلز دولت سه ترفند کوچک برای مستند

او افزود: “ما خواهد بود با این ویروس برای برخی از زمان به آمده و بنابراین مهم است که برای جلوگیری از در دوم اوج که می تواند ما پایمال بیمه خدمات درمانی است.”

او گفت: “بوریس جانسون را “مجموعه ای از به طور موثر یک نقشه راه ما چگونه تکامل می تواند محدودیت های فعلی”.

قبلا اولین وزیر علامت Drakeford گفت ولز خواهد ماند در مستند برای یکی دیگر از سه هفته برای جلوگیری از “بازگشت ویروس.”

اما محدودیت خواهد بود کاسته کمی از دوشنبه با مردم بودن مجاز به خارج از ورزش بیش از یک بار در روز و باغ مراکز بازگشایی.

بیشتر از Covid-19

در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: تنها تغییر در نظر گرفته شده “در این مدت فوری” بود و در مورد اجازه می دهد بیش از یک ساعت از تمرین در روز.

Nicola Sturgeon says she has spoken to Boris Johnson about intended lockdown action
‘بریتانیا در سازمان ملل ممکن است به خوبی حرکت در سرعت های مختلف’

آقای Eustice نیز اعلام کرد که موسسات خیریه داده خواهد شد £16m برای کمک به ارائه مواد غذایی برای کسانی که در حال مبارزه به دلیل COVID-19.

حداقل از 5000 خط مقدم گروه در انگلستان بهره مند شوند و آن را پوشش مناطق روستایی و همچنین شهرستانها.

محیط زیست وزیر گفت که بیش از یک میلیون بسته مواد غذایی تحویل داده شده بود تا کنون به بالینی آسیب پذیر است.

او گفت: در خیابان داونینگ جلسه: “علاوه بر تمام کسانی که در محافظت گروه اضافه شده اند به یک لیست اولویت دادن به آنها برای دسترسی به سوپر مارکت تحویل اسلات.

“تا کنون حدود 400000 نفر ارائه شده است اولویت تحویل شکافها توسط سوپر مارکت ها و حدود یک میلیون و سفارشات قرار داده شده اند.”

داوطلبان با استفاده از بیمه خدمات درمانی خوب سامری برنامه تا به حال انجام شده 79,000, خرید, اجرا می شود, او اضافه شده است.

آقای Eustice گفت که گسترده تر اجازه حضور در تشییع جنازه چیزی است که دولت انگلستان است “نگاه نزدیک” اضافه کرد: “ما بسیار آگاه است که این فوق العاده حساس و مهم است.

“مردم می خواهند این فرصت را به پرداخت آخرین آنها احترام می گذارد. بدیهی است که ما باید بسیار آگاهانه از گردهمایی های اجتماعی, اما آن چیزی است که ما در حال دادن نظر به.”

خواسته در مورد فست فود, رسانه, محیط زیست گفت: “او فکر کرد که آن را “کاملا امکان پذیر است برای این سالن برای بازگشایی و, بازگشایی با خیال راحت – ما هرگز موظف است که آنها باید”.

او اضافه کرد که برخی از آنها شاید می تواند درس یاد بگیرند چگونه از سوپر مارکت ها شده اند عامل در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>