10 هیچ به برگزاری روزانه اخبار کنفرانس coronavirus مبارزه

بوریس جانسون یا یکی از وزرای ارشد برگزار خواهد شد اخبار روزانه کنفرانس به روز رسانی در مبارزه با coronavirus خیابان داونینگ گفت:

نخست وزیر است به صندلی اضطراری کبرا جلسه قبل از پرداختن رسانه ها بیش از همه گیر در روز دوشنبه در کنار افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel.

شماره 10 را اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری روزانه تلویزیونی جلسات پس از آقای جانسون دریافت انتقاد بیش از یک آشکار عدم شفافیت در مبارزه با COVID-19.

حرکت در آمد که تعدادی از بیمارانی که فوت کرده اند در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای این ویروس به 35 در روز یکشنبه.

آنها شامل 59 ساله نیک ماتیوز از بریستول که اعتقاد بر این است جوانترین قربانی coronavirus در انگلستان است.

Mary Matthews described her husband as Nick as her 'soul mate'
تصویر: نیک ماتیوز تصویر با همسرش مریم

PM و یا یک “ارشد” وزیر برگزار خواهد شد در هر جلسه و در صورت موشکافی در حالی که با یک گردان بازیگران پزشکی و علمی کارشناسان شماره 10 گفت.

یک سخنگوی افزود: “نخست وزیر و این دولت متعهد به نگه داشتن مردم مطلع در هر مرحله از راه در مورد آنچه ما انجام می دهند برای مبارزه با گسترش coronavirus هنگامی که ما در حال انجام آن است و به همین دلیل ما در حال انجام آن است.

بیشتر از Covid-19

“در همه زمان ها ما خواهد بود به رهبری علم را به جلو حق پاسخ در زمان مناسب به این جهانی و همه گیر.”

آقای جانسون مواجه شده است به انتقاد از وزیران و مشاوران گفته جلسه انتخاب روزنامه نگاران بیش از برنامه برای مقابله با بحران.

Boris Johnson has announced that the UK is movng from a 'contain' phase to a 'delay' phase in its response to the coronavirus epidemic.
جانسون: ‘بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل’

آدرس خود را در روز دوشنبه انتظار می رود که پس از او صندلی اورژانس COBA جلسه که بیشتر تصمیم گیری می شود گرفته شده حرکت می کند برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

وزیر بهداشت مت, Hancock, پیشنهاد یک تصمیم می تواند ساخته شده در طول این کمیته بیش از اینکه به ممنوعیت تجمع جمعی برای کمک به مبارزه با.

او گفت: آسمان, اخبار,’ Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه ای است که بیش از 70 می توان گفت: “در هفته های آینده” به ماندن در خانه برای یک دوره دو تا چهار ماه به سپر خود را از ویروس.

بیش از 70s به خواسته خود-جدا – وزیر بهداشت

به وزیر بهداشت همچنین گفت: از دیگر اقدامات شدید می تواند شامل پلیس دست قدرت به دستگیری افرادی که آلوده می شوند اما کسانی که نه خود جدا.

میله, رستوران ها و مغازه ها به غیر از سوپر مارکت ها و داروخانه ها می توان گفت به بسته او اضافه شده است.

جرمی Corbyn را متهم به دولتی بودن “از خود راضی” و “به خوبی پشت منحنی” در دست زدن به آن از coronavirus بحران است.

این کار رهبر گفت: آن را “عجیب و غریب” است که وزرای شدند دادن مشاوره در COVID-19 بود که “متفاوت به آن داده شده در تقریبا در هر کشور دیگر اروپایی”.

وی افزود: “به نظر می رسد به من که در هر مرحله دولت فقط بر روی آن و به اندازه کافی سریع نیست.”

در ضمن در صبح روز دوشنبه PM بپرسید تولید کنندگان انگلیسی از جمله Unipart گروه برای حمایت از تولید ضروری تجهیزات پزشکی به صورت بیمه خدمات درمانی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او همچنین صحبت با تمام G7 رهبران از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صدراعظم آلمان به بحث در مورد هماهنگ واکنش جهانی به این بیماری همه گیر.

یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت: “آماده سازی برای گسترش شیوع کروناویروس یک اولویت ملی است و ما در حال تماس در صنعت ساخت و تمام کسانی که با تخصص مربوطه که ممکن است قادر به کمک به گرد هم می آیند برای کمک به این کشور در مقابله با این بحران ملی.

“ما نیاز به گام تا تولید تجهیزات حیاتی مانند هواکش به طوری که همه ما می تواند کمک به آسیب پذیرترین و ما باید کسب و کار را به ما می آیند و کمک در این تلاش ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>