شواهدی وجود دارد پوشش صورت یک “ضعیف اما اثر مثبت” در کاهش انتقال coronavirus خیابان داونینگ ،

یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: وزرای هنوز هم با توجه به آنچه در ارشاد به موضوع به طول COVID-19 مستند.

کارشناسان استدلال کرده اند پوشش بعید است که برای جلوگیری از کسی ابتلا به کروناویروساما می گویند ممکن است کاهش تعداد افراد آلوده که در حال نشان دادن نشانه ها از گسترش ویروس.

Boris Johnson suggests that the government are looking at the usefulness of face masks
‘من فکر می کنم که پوشش صورت مفید خواهد بود’

“وزیران هنوز هم با توجه به چگونه ما حرکت رو به جلو با پوشش صورت در شرایط دقیق مشاوره است که ما را به عمومی و هنگامی که ما آن را اعلام کرد.

“توصیه های ما را دریافت کرده اند بر اساس علم نشان می دهد ضعیف اما اثر مثبت در کاهش انتقال coronavirus بدون علامت از اعضای عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

“چه وزرا نیاز به در نظر گرفتن این است که چگونه بهترین برای تولید مشاوره به صورت عمومی و در گام های بعدی و این کار هنوز ادامه دارد.”

آن را می آید, پس از ساعت گفت: پوشش صورت خواهد بود “مفید” که مستند محدودیت ها کاسته به “به مردم اعتماد به نفس آنها می تواند بازگشت به کار”.

بیشتر از Covid-19

در روز پنج شنبه آقای جانسون گفت: “آنچه که من فکر می کنم حکیم [دولت علمی گروه مشاوره] است گفت: آنچه که من قطعا موافق است که به عنوان بخشی از بیرون آمدن از مستند من فکر می کنم پوشش صورت مفید خواهد بود.

“هر دو برای اپیدمیولوژیک دلایل اما همچنین برای مردم با دادن اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار.

“شما در حال رفتن به شنیدن بیشتر در مورد که و که نوع از چیزی که در هفته آینده.”

چقدر خوب ماسک در متوقف کردن ویروس گسترش یابد ؟

این قابل درک است که وزرای نیست با توجه به توصیه مردم استفاده پزشکی-ماسک با کیفیت که می تواند منحرف کردن لوازم دور از بیمه خدمات درمانی.

چه نوع از مواد در حال بهتر است برای استفاده از چنین پوشش یکی از مسائل مربوط به دولت است و با توجه به.

روز سه شنبه دولت اسکاتلند صادر شده جدید مشاوره گفت که مردم باید پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

اولین وزیر Nicola Sturgeon را ندارد استفاده از آنها اجباری اذعان شواهد بیش از استفاده از آنها است “هنوز هم محدود است.

EDINBURGH, SCOTLAND - APRIL 17: Members of the public wear masks as the walk near the Mound during the coronavirus pandemic on April 17, 2020 in Edinburgh, Scotland. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to many countries across the world, claiming over 120,000 lives and infecting over 2 million people. (Photo by Jeff J Mitchell/Getty Images)
اسکاتلند تایید COVID-19 پوشش صورت

اما او گفت: وجود مزایای پوشیدن پوشش به منظور کاهش انتقال از افرادی که هنوز به نمایش علائم.

خواست که همان روز که آیا توصیه به احتمال زیاد به تصویب رسید در سراسر انگلستان, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: جایگاه دولت تغییر کرده است که “ضعیف علم” حمایت از مشاوره.

پروفسور آنجلا مک لین معاون مشاور ارشد علمی گفت: SAGE توصیه کرده بود که “ضعیف مدارک و شواهد از یک اثر کوچک” که با پوشیدن یک ماسک می تواند به توقف یک فرد آلوده گسترش این بیماری است.

او گفت: روز سه شنبه COVID-19 کنفرانس خبری گفت: “پاسخ روشن است که شواهد ضعیف است و اثر کوچک است و ما گذشت که به همکاران ما در دولت با آن به تصمیم گیری.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove نیز پیشنهاد وجود دارد ممکن است یک خطر است که مردم را در یک “cavalier” راه گفت: اگر به پوشیدن ماسک.

“شواهد علمی تا کنون می گوید پوشش صورت می تواند یک اثر در جلوگیری از یک فرد از گسترش این بیماری به دیگران اگر آنها آن را داشته باشد و بدون علامت است,” او گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

“اما نیز وجود دارد یک نگرانی است که برخی از مردم ممکن است فکر می کنم که پوشیدن ماسک محافظت از خود به صورت مجزا برای حفاظت از دیگران و در نتیجه آنها ممکن است رفتار به شیوه ای است که کمی بیشتر cavalier.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de