شخصیت نینتندو حق رای ماریو دیده می شود در یک تبلیغاتی غرفه برای بازی های ویدئویی “ماریو و سونیک در بازی های المپیک توکیو 2020” در طول بازی توکیو نمایش در Makuhari, استان چیبا در سپتامبر 12, 2019.

Charly Triballeau | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نینتندو گفت: تولید و تحویل برخی از محصولات خود از جمله شاخص خود سوئیچ کنسول به تعویق خواهد افتاد با توجه به شیوع کروناویروس جدید.

بازی غول گفت: سوئیچ و شادی باهم, کنترل, که با آن ساخته شده در چین خواهد بود در میان این محصولات را تحت تاثیر قرار. نینتندو اشاره کرد که این خواهد شد که تاثیر آن در داخلی بازار ژاپن تنها.

همچنین گفت که “حلقه مناسب ماجراجویی” بازی های ویدئویی با یک وسیله جانبی است که در حال حاضر خارج از بورس به تعویق خواهد افتاد.

“ما همچنان به کار برای ارائه محصولات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در حالی که با توجه به اثر جدید کروناویروس عفونت و ما مشتاقانه منتظر به درک” نینتندو در بیانیه ای گفت در ژاپنی, ترجمه از طریق گوگل.

Coronavirus که سرچشمه در چین و سراسر جهان پخش شده است و جان بیش از 500 نفر است.

در سال گذشته نینتندو را حرکت برخی از تولید سوئیچ از چین به ویتنام است.

در حالی که نینتندو هشدار داد در مورد تاخیر در ژاپن, Daniel احمد تحلیلگر ارشد در بازی های تحقیقات بازار شرکت نیکو Partners گفت که آن را می تواند تبدیل به یک مشکل در بازارهای دیگر مانند ایالات متحده بیش از حد.

“چین مهم است که برای تولید برخی از بازی های سخت افزار تلفن های همراه و دیگر قطعات و اعتقاد ما این است که کل زنجیره تامین کالاهای تولیدی خواهد بود نهفته — خیلی بیشتر از فقط بازی ها” احمد گفت: CNBC.

“هنگامی که به دنبال در بازی های کنسول های ما توجه داشته باشید که 96 درصد از کنسول های بازی ویدیویی وارد شده به آمریکا در سال 2018 شد در چین تولید می شود. در حالی که شرکت هایی مانند نینتندو باید نقل مکان کرد و برخی از تولید در خارج از کشور چین هنوز حساب برای اکثریت است.”

این تحلیلگر اشاره کرد که در خود چین که نینتندو سوئیچ به تازگی راه اندازی برخی از محصولات نینتندو در حال تجربه کمبود.

نینتندو نمی دهد راهنمایی در مورد چه نوع از تاثیر مالی این می تواند داشته باشد.

Serkan هم رفته مدیر عامل شرکت توکیو-بازی مبتنی بر صنعت مشاوره Kantan بازی گفت: “این اثر (نینتندو) بستگی دارد در چه مدت این تاخیر به طول می انجامد.”

او اشاره کرد که در سال 2017 وجود دارد بزرگ تامین کمبود سوئیچ در ژاپن به دلیل تقاضای بالا اما مردم هنوز هم منتظر به خرید آن.

“بنابراین نینتندو در حال حاضر مشابه عرضه مشکل در داخل کشور است که به طول انجامید ماه البته به دلایل مختلف. آن نمی صدمه دیده و تقاضا بعدا” هم رفته گفت: CNBC.

“من فکر می کنم شما ببینید همین کار را با سوئیچ ‘حیوانات عبور” نسخه ویژه و ‘حلقه مناسب ماجراجویی.’ مردم را به خرید این بعد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de