یک معلم دبیرستان پخش نینتندو عبور از حیوانات در خانه در ملبورن در کشور اجرا coronavirus coronavirus مستند.

ویلیام غرب | خبرگزاری گتی ایماژ

نینتندو ارسال شده جامد درآمد در روز پنج شنبه با افزایش تقاضا برای آن سوئیچ کنسول و محبوب “Animal Crossing: New Horizons” بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ژاپنی ها بازی غول گفت: از آن ساخته شده سود خالص از 259 میلیارد ین ($2.4 میلیارد دلار) در سال مالی منتهی به مارس تا 33 درصد از سال قبل در حالی که درآمد خالص افزایش 9 درصد به 1.3 تریلیون ین. در سه ماهه چهارم به تنهایی نینتندو سود سه برابر رسید.

این شرکت گفت: هر دو سخت افزار و نرم افزار انجام و با وجود تاثیر Covid-19 مستندات در کسب و کار خود را. خرید و فروش در آن فیلم بازی کسب و کار بزرگ شد حدود 9 درصد به تقریبا 1.3 میلیارد ین است.

نینتندو گفته است که “Animal Crossing: New Horizons” که منتشر شد در 20 مارس به فروش می رسد بیش از 13 میلیون نسخه در شش هفته اول ساخت آن را سریع ترین فروش عنوان برای سوئیچ.

این بازی که بازیکنان در یک جزیره جمع آوری و ساخت اقلام در میان چیزهای دیگر تبدیل شده است چیزی از شوق طول Covid-19 بیماری همه گیر. بسیاری از آنها نسبت به موفقیت آن به پارسه مایل حس فرار از واقعیات در حالی که در خانه گیر کرده تحت مستند محدودیت.

هنوز نینتندو را هشدار می دهند که سلامت بحران نما خطرات آن در زنجیره عرضه و فروش و تحقیق و توسعه است. قوی ین نیز تأثیر فروش شرکت و در نتیجه کاهش 37.3 میلیارد ین در سال در سال.

“وضعیت در مورد COVID19 در حال تغییر است و روز به روز در سراسر جهان, بنابراین ما به دقت نظارت خواهد شد روند در حالی که در ادامه به جمع آوری اطلاعات و انجام اقدامات لازم برای به حداقل رساندن تاثیر این نگرانی” این شرکت اعلام کرد.

گروه هوا قطره از حدود 23 درصد در سود خالص به 200 میلیارد ین برای این سال مالی. نینتندو پیش بینی به طور معمول به عنوان محافظه کار بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de