نه کشورهای اروپایی می گویند آن است که زمان برای ‘تاج اوراق قرضه به عنوان ویروس تلفات

صدراعظم آلمان آنجلا مرکل و رئیس شورای اروپا چارلز میشل تصویر در دومین روز از فوق العاده سران اتحادیه اروپا در نشست روز اروپا بودجه 2021-2027 جمعه 21 فوریه سال 2020 است.

Photonews

فشار ساختمان در اروپا به آمد تا با راه های جدید برای کاهش تاثیر اقتصادی از coronavirus در منطقه تبدیل شده است که کانون شیوع.

نه کشورهای اروپایی خواست با همتایان اروپایی خود به مسئله به اصطلاح ” تاج اوراق قرضه یک ابزار بدهی است که ترکیب اوراق بهادار از کشورهای مختلف اروپایی.

تاج اوراق قرضه هستند و یک مسئله بحث برانگیز شده است که در تقسیم 27-کشور منطقه است. محافظه کار سیاستگذاران در کشورهایی مانند آلمان و هلند و اتریش اغلب با احتیاط از این ایده از صدور بدهی هم با شدت مدیون کشورها مانند ایتالیا و یونان و پرتغال.

با اینحال اروپا در بحران پس از تجربه یک افزایش شدید در coronavirus موارد در سراسر جهان از ماه مارس با چندین کشور در ملی مستند. از صبح روز چهارشنبه وجود دارد بیش از 182,000 coronavirus موارد در اروپا است.

“ما نیاز به تشخیص شدت از وضعیت و ضرورت اقدامات بیشتر برای حفاظت از اقتصاد ما امروز” سران کشور های ایتالیا و فرانسه و بلژیک و یونان و پرتغال و اسپانیا و ایرلند اسلوونی و لوکزامبورگ گفت: در نامه ای مشترک دیده می شود توسط CNBC.

ویروس کشنده به ارمغان آورده است و همه کلیدی اتحادیه اروپا اقتصاد به یک وقفه با بسیاری از افراد محبوس در خانه. رستوران و سینما و دیگر خرده فروشی فضاهای بسته و شرکت های هواپیمایی را اساسا متوقف کرد. در ضمن مرگ و میر در سراسر اروپا نگه می دارد در حال افزایش است با ایتالیا نیاز به ثبت نام تعداد بیشتری از متوفی از چین که در آن ویروس پدید آمده است.

“ما نیاز به کار بر روی یک مشترک ابزار بدهی صادر شده توسط یک موسسه اروپایی برای جذب سرمایه در بازار بر اساس همان و به منافع همه کشورهای عضو” نه سران دولت گفت.

در مورد چنین شایع ابزار قوی است, از آنجا که ما همه رو به یک قرینه خارجی شوک.

نه سران اتحادیه اروپا از دولت

تماس خود را می آید در حدود 24 ساعت از یک کلید کنفرانس بین 27 رهبران اتحادیه اروپا در روز پنج شنبه و می افزاید: فشار بر کشورهایی مانند آلمان و هلند که در آن ایده ‘کرونا اوراق قرضه’ تلقی می شود غیر ضروری است.

این اولین بار نیست که موضوع صدور مشترک بدهی های مطرح شده در این منطقه است. کشورهای اروپایی تا به حال اولیه بحث در مورد این موضوع در اوج بحران بدهی در سال 2011 اما خاص سازمان ملل بر این باور بود که بیش از حد خطرناک برای پیوستن به بدهی خود را با کشورهای دیگر بودند که تلقی در معرض خطر به طور پیش فرض.

Coronavirus مطرح است بحث بر سر مشترک اروپا اوراق قرضه با توجه به بی سابقه مالی شوک.

“در مورد چنین شایع ابزار قوی است, از آنجا که ما همه رو به یک متقارن شوک خارجی که هیچ کشوری خرس مسئولیت اما که پیامدهای منفی در حال تحمل همه” نه رهبران گفت, نشان می دهد که بحران کنونی متفاوت از جهانی و بحران بدهی ها که در آن منطقه شده بود تحت تاثیر قرار disproportionally.

با اینحال برخی از پایتخت های اروپایی نمی بینم نیاز به رفتن تا آنجا که صدور مشترک بدهی در حال حاضر.

اتحادیه اروپا مقام نزدیک به مذاکرات که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت موضوع روز سه شنبه گفت که اروپا در یک “شرایط بسیار بد” با این حال تمام کشورها هنوز هم قادر به ضربه بزنید بازارهای در “معقول” نرخ.

همین مقام گفت که یک Eurobond یا تاج اوراق قرضه خواهد “را سنین به مذاکره کنند.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گوش به یک ویدیو کنفرانس با رهبران اروپا و رئیس شورای اروپا در کاخ الیزه در تاریخ 10 مارس سال 2020 در پاریس.

میشل اویلر

بانک مرکزی اروپا (ECB) به ریاست کریستین لاگارد شگفت زده بازار با $820 میلیارد coronavirus بسته آخرین هفته است. تصمیم افزایش وام ظرفیت های هر کشور در منطقه یورو است که باید کمک به آنها برای مقابله با تاثیر اقتصادی از ویروس.

تصمیم بانک مرکزی اروپا آرام بازارهای مالی, اما آن را نیز کاهش فشار بر کشورهای اروپایی برای ارائه ابزارهای مالی جدید برای مقابله با بحران. عضو متحده نیز اعلام کرد اقدامات مالی به صورت جداگانه برای حمایت از خود اقتصاد. اما همان سطح از جاه طلبی های دیده نشده در سطح اروپا است.

“اگر ما می خواهیم فردا در اروپا به زندگی می کنند تا به خواسته های خود گذشته و ما باید از همین امروز و آماده سازی مشترک ما آینده. اجازه دهید ما برای باز کردن این بحث در حال حاضر و حرکت رو به جلو بدون تردید” نه رهبران گفت: در نامه مشترک خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>