نایک بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده به دلیل شیوع کروناویروس

مردم راه رفتن توسط Nike فروشگاه در نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

نایک بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده آمریکا همراه با دیگر نقاط جهان به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید این شرکت گفت: صبح روز یکشنبه.

آن مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپای غربی و استرالیا و نیوزیلند را از روز شنبه از طریق مارس 27 شرکت گفت.

کارگران هنوز هم به طور کامل پرداخت می شود در طول این زمان یک سخنگوی تایید به CNBC.

ضمن نایک است که هنوز هم نگه داشتن باز کردن فروشگاه خود را در کره جنوبی و ژاپن و بسیاری از چین و “بسیاری از کشورهای دیگر” این شرکت گفت: بر اساس روزانه ارزیابی COVID-19 بیماری همه گیر.

نایک می پیوندد یک لیست در حال رشد از شرکت های مصرف اقدامات مشابه است. خرده فروشان از جمله Patagonia, سیب, Warby Parker Urban Outfitters Glossier و Allbirds در حال بستن فروشگاه های خود را در ایالات متحده خارج شده و Lululemon در میان خرده فروشان که در حال محدود کردن فروشگاه ساعت. در ایتالیا و فرانسه و تمام غیر ضروری خرده فروشی سفارش داده شده تعطیل شود.

نایک به حال 384 فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده از جمله صحبت و خروجی آن مکان در پایان 2019 با توجه به براده SEC. در سطح بین المللی آن را به حال بیش از 750 مکان.

شده اند وجود دارد بیش از 156,000 موارد جدید کروناویروس گزارش شده در سطح جهان با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز با حداقل 5,833 مرگ و میر.

در اینجا کامل یادداشت از نایک با توجه به تعطیلی فروشگاه:

رفاه ما هم تیمی ها و مصرف کنندگان در اولویت ما است بنابراین ما تصمیم گرفته اند که فروشگاه های ما در کشورهای مختلف در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده و کانادا و اروپای غربی و استرالیا و نیوزیلند به منظور محدود کردن گسترش Coronavirus (COVID-19). این تعطیلی را به اثر از دوشنبه, مارس 16 تا جمعه, مارس 27. مشتریان می توانند همچنان به فروشگاه در Nike.com و ما نایک نرم افزار.

ما در حال برداشتن گام های اضافی در دیگر نایک-مدیریت امکانات از جمله گزینه برای کار از خانه مبهوت برنامه کار اجتماعی فاصله و ایمنی اضافی و تمیز کردن مراحل برای کمک به محافظت و پشتیبانی ما هم تیمی.

ما نایک متعلق به فروشگاه در کره جنوبی و ژاپن و بسیاری از چین و در بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر باز هستند و خود را ادامه خواهد داد عملیات عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>