ورودی اصلی نایک ستاد دیده می شود در تاریخ 22 مارس سال 2018 در بیورتون ،

ناتالی Behring/گتی ایماژ

نایک است که درخواست کارگران آن در ایالات متحده به کار از خانه اگر آنها می توانند به عنوان COVID-19 pandemic گسترش بیشتر.

“بر اساس راهنمایی از دولت و مقامات بهداشتی ما در حال تشویق ایالات متحده بر اساس نایک کارکنان به محل کار از خانه شروع دوشنبه, مارس 16 مارس 31 اگر کار خود را اجازه می دهد تا” یک سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“نایک جهان دفتر مرکزی واقع در بیورتون باز باقی خواهد ماند و در طول این زمان فرد اضافه شده است. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر تحولات و تصمیم گیری است که اولویت بندی ایمنی ما تیمی به عنوان لازم است.”

در مه 31, 2019, Nike شاغل تقریبا 76,700 کارمند در سراسر جهان با توجه به براده SEC. این مورد 12,600 کارکنان در اورگان مرکزی به تنهایی. این دفاتر در شهرهای دیگر آمریکا از جمله در نیویورک است.

نایک می پیوندد یک لیست طولانی از شرکت های بزرگ که خواسته اند کارکنان خود را به انجام همان تعداد COVID-19 موارد رشد و تأثیر بیشتر و بیشتر زندگی می کند.

آمازون در روز پنج شنبه گفت: تمام کارکنان آن در سراسر جهان به ماندن در خانه اگر آنها می توانند شغل خود را از خانه.

AT&T نیز درخواست تمام کارکنان آن است که توانایی به کار از راه دور به انجام این کار تا اطلاع ثانوی. AT&T یکی از بزرگترین کارفرمایان در ایالات متحده و اتحاد از 245.000 جهانی کارکنان.

از جمعه وجود دارد بیش از 135,000 موارد شناخته شده coronavirus در سطح جهان از جمله نزدیک به 5000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود داشته است حداقل از 1700 مورد شناخته شده با حداقل 40 مرگ و میر.

— CNBC جسیکا طلایی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de