Nigel Farage به نظر می رسد به شکستن قوانین قرنطینه با میخانه عکس آمریکا پس از سفر

Nigel Farage به نظر می رسد به شکسته انگلستان قرنطینه قوانین پس از ارسال یک عکس در یک میخانه در ظهر امروز – کمتر از دو هفته پس از بازگشت از آمریکا.

وجود دارد خواستار تحقیق و تفحص پس از Brexit حزب رهبر مشترک یک عکس با یک پاینت به عنوان coronavirus مستند در انگلستان کاسته و بارها بازگشایی شد برای اولین بار. او نوشت: “12 ساعت مشتری برای اولین بار در. آن را دوست دارم.”

این تصور که پس از سفر به آمریکا او می تواند تنها باید دوباره وارد انگلستان 13 روز پیش در اولین و باید quarantining تا فردا.

اد دیوی MP اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات می گوید او به نوشته کنت پلیس درخواست از آنها برای بررسی اینکه آیا 56 ساله را شکسته است قرنطینه قوانین.

“وجود دارد به وضوح جدی برای پاسخ به سوالات برای Nigel Farage” آقای دیوی در بیانیه ای گفت. “روشن است از رسانه های اجتماعی نوشته بود که او در امریکا در تاریخ 20 ژوئن و او در حالی مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع آن شب.

“با توجه به زمان مورد نیاز برای بازدید کنندگان از بازگشت به انگلستان برای منزوی کردن برای 14 روز کامل در خود بازگشت, Nigel Farage به نظر می رسد در نقض شده است.

“این یک مسئولیت همه را مستند نیازهای جدی به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

بیشتر از Covid-19

“انتخاب برای رفتن به میخانه که به نظر می رسد او باید در خانه ماندن آقای نتانیاهو نشان آشکار بی توجهی به امنیت مردم در جامعه خود را.”

پس از اولیه خود را صدای جیر جیر از میخانه جلب توجه بیش آشکار نقض آقای نتانیاهو خطاب به این موضوع در یک پست دوم گفته شده بود برای دو هفته و تست شده برای COVID-19 با نتیجه منفی.

گفت: آسمان, اخبار که آقای دیوی شکایت کرده بود به پلیس در مورد سفر آقای نتانیاهو پاسخ داد: “غم اد دیوی. نیاز به دریافت یک زندگی است.”

آقای نتانیاهو در سفر به اوکلاهما برای حضور در یک تجمع برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تولساکه صورت گرفت در تاریخ 20 ژوئن.

او یک عکس از خودش در ما در آن روز و نیز تصویر در پشت صحنه رالی توسط یک روزنامه نگار برای واشنگتن پست در ساعت منتهی به رییس جمهور بیان.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به مرحله در 7.15 ظهر به وقت محلی که می شده اند 1.15 هستم در یکشنبه 21 ژوئن در انگلستان به پایان رسید و در 3 زمان انگلستان.

زنده تصاویر نشان می دهد آقای نتانیاهو در این تجمع فقط پس از 1am در صبح روز یکشنبه زمان انگلستان.

پروازهای تجاری از تولسا به انگلستان را حداقل 10 دقیقه نشان می دهد که اگر آقای نتانیاهو ماند برای ما رئیس جمهور را آدرس او می شده اند قادر به رسید دوباره در انگلستان در موقع ناهار روز یکشنبه در اولین.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تحت بریتانیا قرنطینه قوانین اجرا از 8 ژوئن همه مسافران به داخل کشور از خارج از کشور – با یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا شده اند نیاز به رفتن به خود انزوا برای 14 روز در اعلام آدرس زمانی که آنها می رسند در انگلستان است.

با توجه به دستورالعمل دولت, اگر شما در حال آزمایش و دریافت یک نتیجه منفی برای coronavirus شما باید همچنان به خود منزوی تا زمانی که شما شده اند در انگلستان برای 14 روز حتی اگر خود را نشانه رفته اند.

Customers queue outside the Fat Cat Brewery Tap pub in Norwich as lockdown restrictions are eased in England
تصویر: میخانه مستند محدودیت برداشته و در 6 صبح با صف خارج, برخی – از جمله گربه چربی آبجوسازی شیر میخانه در نوریچ

در انگلستان اگر شما خود جدا می شود جریمه 1000 پوند.

همچنین در زمان آقای نتانیاهو: سفر به آمریکا محروم بود ورود به ورود از بریتانیا به غیر از ما شهروندان اعضای خانواده خود و “افرادی که ملاقات مشخص استثنا”.

Bennie G تامپسون رئیس مجلس نمایندگان’ کمیته امنیت داخلی گفت: تصمیم گیری برای اجازه بازدید از مطرح “تعداد زیادی از سوالات نگران” در زمان سفر از محدودیت های از انگلستان است.

اخبار آسمان در تماس است یک نماینده برای آقای نایجل فراج و دفتر خانه برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>