NHS هشدار بام کارکنان ‘به طور بالقوه در معرض خطر بیشتری از COVID-19

NHS انگلستان توصیه کرده است سلامت تراست ارزیابی سیاه, اسیایی, و اقلیت های قومی (بام) کارگران به عنوان “به طور بالقوه در معرض خطر بیشتری” از coronavirus.

رسمی ارشاد می گوید بریتانیا و بین المللی داده ها نشان می دهد مردم از بام زمینه هستند که “به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19”.

NHS انگلستان نوشته شده است به همه اعتماد در سراسر کشور و مشاوره آنها را به انجام ارزیابی خطر برای کارگران از کسانی که در زمینه های.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

NHS اجرایی Sir Simon استیونس می گوید بهداشت عمومی انگلیس خواسته شده است توسط وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی به بررسی این موضوع است.

وی افزود: “پیش از گزارش خود و راهنمایی در یک اقدام احتیاطی اساس توصیه می کنیم کارفرمایان باید ریسک ارزیابی کارکنان در یک برنامه به طور بالقوه در معرض خطر بیشتری و ترتیبات مناسب درآمده است.”

در حالی که اندازه گیری توضیح داده شده است به عنوان “پیشگیرانه” آمار و ارقام نشان می دهد که بام بهداشت و درمان کارگران در بیمه خدمات درمانی در حال مرگ هستند نامتناسب با COVID-19.

بیشتر از انگلستان

آخرین اخبار آسمان و تحلیل نشان می دهد 60 درصد از تعداد کل مرگ و میر در میان کارکنان بیمه خدمات درمانی با این بیماری هستند از یک بام پس زمینه.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی اعلام کرد در 16 مارس که یک نقد و بررسی خواهد بود انجام شده به بررسی چرا بام مردم بودند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

دانشمندان در حال حاضر برجسته عوامل از جمله:

:: افزایش شرایط بهداشتی اساسی میان بام مردم مانند بیماری قلبی, دیابت نوع 2 و مسائل تنفسی
:: بام مردم هستند احتمال بیشتری برای کار در نقش ضروری مانند رانندگان اتوبوس رانندگان تاکسی و مغازه پاسداران و در سلامت و مراقبت اجتماعی
:: بام خانواده هستند احتمال بیشتری برای زندگی در چند نسل ازدحام خانه از همتایان سفید.

دکتر حبیب Naqvi بیمه خدمات درمانی مدیر برای نیروی کار مسابقه و برابری قبلا گفته اسکای نیوز: “واقعیت این است که تعداد زیادی از سیاه و اقلیت های قومی کارکنان در حال مرگ هستند از این بیماری همه گیر است که یک نگرانی برای ما.

“این یک چالش برای ما, اما ما نیاز به افزایش به چالش و آنچه ما باید انجام دهید این است که نگاهی به آنچه که ما می توانیم در جای خود قرار داده در حال حاضر برای حمایت از کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>