NHS شروع آزمایش مشکوک coronavirus بیماران در خانه های خود

بیمه خدمات درمانی آغاز شده است, آزمایش مشکوک به کروناویروس بیماران در خانه های خود.

بیمه خدمات درمانی کارکنان از جمله پرستاران و امدادگران صادر شده است با تست کیت برای جلوگیری از رفت و آمد مردم با عفونت برای محدود کردن گسترش COVID-19.

پروفسور کیت Willett, NHS استراتژیک حادثه مدیر کروناویروس گفت: “ما شروع به خانه خلبان تست برای coronavirus در لندن خواهد بود که انجام شده توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی مانند پرستاران و امدادگران اجازه می دهد مردم را به ماندن در خانه به جای داشتن به سفر است که امن تر برای شما و خانواده خود را و محدودیت گسترش عفونت است.

Alan Sandford onboard quarantined ship.
راهنمای قرنطینه از مسافران کشتی

هشدار COVID-19 می تواند در گسترش بیشتر

“هر کسی که نگران است آنها باید علائم و نشانه های, باید همچنان به استفاده از بیمه خدمات درمانی 111 به عنوان اولین نقطه تماس با ما – آنها به شما خواهد گفت آنچه شما دقیقا آنچه شما نیاز به انجام و در صورت لزوم جای مناسب به آزمایش می شود.”

استاد Willett تاکید کرد بهترین راه برای مهار این ویروس به صورت عمومی به دنبال بهداشت پایه قوانین.

“مردم نیز باید نقش خود را با پیروی از بهداشت عمومی مشاوره – شستن دست های خود را پوشش دهان و بینی خود را با دستمال یا آستین در هنگام سرفه یا عطسه قرار داده و با استفاده از بافت در بن بلافاصله,” او گفت:.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در بریتانیا برای بیش از یک هفته به انگلیسی, استراتژی دولت است که تا کنون اثبات موثر است. اما لندن به عنوان یک حمل و نقل بین المللی hub آسیب پذیر است به شیوع. این است که در آن خانه تست کیت خواهد بود trialled قبل از استفاده در خارج از پایتخت است.

بیشتر از Covid-19

این ابتکار استقبال شده است توسط امدادگران و پرستاران.

ریچارد وبر از دانشکده پیراپزشکی گفت: اسکای نیوز: “امدادگران در حال حاضر در حال ارسال به مشکوک coronavirus موارد است. اما هر بار که یک آمبولانس است که با استفاده از آن را به عمیق تمیز – که به معنی آن است که به طور موقت از عملیات. آن را حس می کند برای دیدن مردم در خانه های خود به جای خطر گسترش بیشتر عفونت است.”

انگلیسها که COVID-19 تماس های کشتی قرنطینه ‘شوخی’

Sky reporter speaks to China's ambassador to the UK
سفیر تکذیب coronavirus پوشش

اما پرستاری اتحادیه هشدار داد اعضای خود را در حال حاضر نامعقول.

Dr کریستال میرساند و از ملکه پرستاری موسسه گفت: اسکای نیوز: “واضح است که ما در حال کار در شرایط بی سابقه ای برای جلوگیری از گسترش ویروس و برای درمان کسانی که این بیماری به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“آن را حس می کند برای افرادی که به آزمایش می شود در خانه های خود به جای گرفتن آمبولانس از استفاده از در حالی که عمیق تمیز شود.

“ما نیاز به ارزیابی که حق است و پزشک به انجام تست غربالگری و که در آن هر یک ظرفیت اضافی ایجاد می شود اجازه می دهد تا زمان را به انجام بازدید از صفحه اصلی.

“توجه باید به استخدام پرستاران به طور خاص انجام این کار به عنوان منطقه خدمات پرستاری است که تحت فشار زیادی برای ارائه مراقبت فوری برای بیماران خود را هر روز.

“عمل به طور کلی پرستاران به طور مشابه را کامل درمانگاه که از آنها نمی تواند منتشر شود و بدون تاثیر بر مردم آنها برای مراقبت است.”

در همین حال در اسکاتلند جدید کروناویروس ساخته شده است یک “وضعیت بیماری” معنی پزشکان باید هشدار سلامت تابلوهای اگر آنها مشکوک یک بیمار آلوده است.

بهداشت عمومی مقررات اصلاح شد به جای COVID-19 در لیست وضعیت بیماری در شمال مرز. این لیست همچنین شامل, وبا, بیماری هاری, سرخک و سل.

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی دکتر کاترین Calderwood نوشته شده به بیمه خدمات درمانی تابلوهای پزشکان و مدیران آزمایشگاه های تشخیصی آنها را آگاه از تغییرات.

این ویروس شد وضعیت بیماری در ایرلند در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>