کارکنان بیمه خدمات درمانی ارائه شده جدید COVID-19 تست های اولیه پس از چک یافت ناقص

کارکنان بیمه خدمات درمانی در حال حاضر تست شده برای coronavirus شده خود مطلع نتایج آزمون ممکن است نادرست یک وزیر بهداشت اذعان کرده است.

هلن Whately اجتماعی مراقبت وزیر, گفت, آسمان, اخبار, که در آن کارکنان بهداشتی درمانی در حال حاضر ارائه یکی دیگر از COVID-19 بعد از تست اولیه آزمون تلقی شده است “نه به خراش”.

دیلی تلگراف گزارش روز چهارشنبه که یک سند به بیرون درز نشان داد آزمون بر روی هزاران نفر از کارکنان بیمه خدمات درمانی بود ناقص.

این یادداشت از بهداشت عمومی انگلستان (PHE) مورخ 11 آوریل هشدار داد از “تخریب” کارایی نتایج آزمون کمتر قابل اعتماد تر از فکر اول این روزنامه است.

همچنین گفت: PHE تست مراکز در حال حاضر شده است گفت: برای جلوگیری از استفاده از موجود تست های پنج شنبه و به جای استفاده از آزمون های عرضه شده توسط شرکت های تجاری.

GLASGOW, SCOTLAND - FEBRUARY 19: Clinical support technician Douglas Condie extracts viruses from swab samples so that the genetic structure of a virus can be analysed and identified in the coronavirus testing laboratory at Glasgow Royal Infirmary, on February 19, 2020 in Glasgow, Scotland. (Photo by Jane Barlow - WPA Pool/Getty Images)
تصویر: اولیه coronavirus تست شده اند ناقص

در مورد گزارش Ms Whately گفت: اسکای نیوز: “درک من از بالینی مشاوران است که برخی از اولیه آزمون مورد بررسی قرار گرفت و بررسی شد و در واقع آنها موثر نبود به اندازه کافی.

“این روند طبیعی است هنگامی که شما با استفاده از یک آزمون برای یک بیماری که به عنوان ما می دانیم جدید بیماری و ما در حال یادگیری در همه زمان ها.

بیشتر از Covid-19

“کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند با آزمون است که ما فکر می کنیم این است که تا به ابتدا نوشته شده است به اجازه دهید آنها را می دانیم و آنها ارائه خواهد شد یکی دیگر از تست.”

اما Ms Whately عنوان امکان ناقص آزمون معنی است که بهداشت و درمان کارگران فرستاده شده بود برای کار در بیمارستان و مراقبت از خانه با کوروناویروس.

او افزود: “به طور کلی ما می دانیم که هدایت شده به مردم است که اگر شما علائم را به مطمئن شوید که شما در حال منزوی.

“ما باید مطمئن شوید که ما در قابلیت اطمینان از آزمایشات است.

“و این شده است همچنین کل بحث در اطراف این تست از افرادی که علائم به عنوان مثال.

“یکی از دلایلی که چرا این تست متمرکز شده است در افرادی که علائم این است که چون ما می دانیم که این تست این است که دقیق ترین زمانی که شما علائم.

“این واقعا مهم است – نه فقط برای تست اما مطمئن شوید که ما در حال آزمایش مردم موثر است.

“شما نیاز به مطمئن شوید که آن را دادن به شما یک نتیجه دقیق که در آن تصمیم گیری های پس از آن می تواند ساخته شده است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: آن را “فوق العاده” است که ظرفیت برای coronavirus تست در سراسر انگلستان در حال افزایش بود به عنوان دولت با هدف ارائه 100,000 آزمون در روز تا پایان این ماه است.

آمار رسمی نشان داد که کمتر از نیمی از زمان در دسترس COVID-19 تست ظرفیت استفاده شده است.

در 24 ساعت به 9 صبح تا روز دوشنبه 19,316 آزمايشات انجام شده برابر ظرفیت برای 39,250.

پروفسور شارون طاووس ملی عفونت خدمات در PHE گفت: دیلی تلگراف: “هیچ تست تشخیصی است 100% حساس است.

“پس از یک ارزیابی دقیق ما آموخته تست PCR تولید می شود نتایج متفاوتی به جایگزین آزمون در کمتر از 2% از نمونه ها و ما صادر فوری اقدامات برای کارکنان آزمایشگاه برای اطمینان از ادامه پايايی آزمون.

“آزمون به طور منظم و به طور کامل بررسی کنید تا مطمئن شوید آن باقی مانده است قابل اعتماد و موثر است.

“این استاندارد برای حرکت به تجاری کیت تست یک بار در دسترس است و این کار در حال حاضر در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>