یک NHS تماس با ما-ردیابی برنامه با هدف محدود کردن آینده گسترش coronavirus خواهد بود trialled در جزیره موجود زنده این هفته یک وزیر کابینه گفته است که اخبار آسمان.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps نشان داد کانال انگلیسی جزیره خواهد بود و در وهله اول در انگلستان که در آن جدید “هیجان انگیز” NHS برنامه گوشی های هوشمند استفاده خواهد شد.

آن است که قبلا پیشنهاد شده است که مناطقی که محاکمه تماس با ما-ردیابی نرم افزار همچنین می تواند coronavirus مستند اقدامات کاسته در یک آزمایش از چگونه تمام می خروج دقیق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

صحبت با اسکای نیوز’ Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه آقای Shapps توضیح داد که چگونه بیمه خدمات درمانی برنامه خواهد “هشدار می دهند که اگر آنها بوده است در نزدیکی کسی است که بعد از آن تشخیص داده می شود با داشتن کروناویروس”.

وی افزود: این امر می تواند “یک راه فوق العاده برای اطمینان حاصل شود که ما واقعا قادر به نگه داشتن درب ظرف را در این رفتن به جلو و ما نمی که موج دوم” از COVID-19 عفونت.

و همچنین به عنوان بیمه خدمات درمانی, برنامه دولت وعده داده اند به استخدام 18,000 تماس با ما-ردیاب در اواسط این ماه آن را به عنوان به دنبال یک “آزمون پیگیری و ردیابی” استراتژی با توجه به بلند کردن اجسام انگلستان مستند.

“بعد از آن در ماه که برنامه خواهد شد نورد و مستقر – با فرض این آزمون موفق هستند البته به جمعیت بزرگ” آقای Shapps گفت.

بیشتر از Covid-19

“ایده این است که ما را تشویق خواهد کرد به عنوان بسیاری از مردم این را به عنوان ممکن است.

“این رفتن به یک تلاش ملی.

“ما باید برای این کار 50 درصد به 60 درصد از مردم به استفاده از این برنامه است.”

آقای Shapps توصیف دانلود نرم افزار, هنگامی که آن را در دسترس است در سراسر کشور به عنوان “بهترین راه ممکن برای کمک به بیمه خدمات درمانی”.

بررسی هفتگی “کف زدن برای سرپرستان” تشویق او گفت: “در یک پنج شنبه شب هنگامی که مردم در حال بیرون رفتن و کف زدن در آینده توانایی برای انجام کاری دیگری استفاده خواهد شد که برای دانلود این برنامه خواهد بود یک راه عالی برای حمایت از بیمه خدمات درمانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de