دو هفته آینده حیاتی خواهد بود برای چین در coronavirus شیوع رئیس صندوق بین المللی پول می گوید

دو هفته آینده خواهد بود بسیار مهم در تعیین تاثیر اقتصادی coronavirus, صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva روز جمعه گفت.

در آن زمان کارخانه ها با توجه به بازگشایی در چین که یک “درک بهتر در انعطاف پذیری از چین و, بر این اساس, این سرريز برای بقیه جهان” Georgieva گفت CNBC هدلی قمار در کنفرانس امنیتی مونیخ.

او گفت: صندوق بین المللی پول نیز به تماشای چگونه COVID-19 پخش شد خارج از چین گفت این یک مسئله مهم در حال حاضر” اما که می تواند تغییر کند اگر آن را به “ضعف سیستم بهداشت و درمان کشور به عنوان مثال در آفریقا است.”

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش اضافی 121 مرگ و میر در سراسر کشور با 5,090 جدید تایید موارد coronavirus.

آنفولانزا مانند ویروس داشت کشته در مجموع 1,380 مردم در سرزمین اصلی چین به عنوان پنج شنبه شب بعد از کمیسیون بهداشت و درمان گفت: آن را برداشته و 108 مرگ و میر ناشی از این رقم کل با توجه به دو-تعداد در استان هوبئی — کانون global outbreak.

Georgieva هشدار داد در برابر مقايسه جدید کروناویروس جهانی شیوع سندرم حاد تنفسی اوایل 2000s که صندوق بین المللی پول با استفاده از به عنوان یک نقطه مرجع.

او توضیح داد که نه تنها این گونه جدید ویروس COVID-19 متفاوت تر از سارس است اما چین و جهان اقتصاد نیز تغییر کرده است. چین تنها نماینده 8 درصد از اقتصاد جهان در اوایل 2000s و در حال حاضر باعث می شود تا 19 درصد سهم او اشاره کرد.

Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول در سال 2020 جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در Jan. 21 سال 2020 است.

جری میلر | CNBC

“بنابراین یک سرريز از چین یکپارچه به خصوص در آسیا بلکه با بقیه جهان است بسیار بیشتر قابل توجه” او گفت:.

او افزود که اقتصاد جهان در آن زمان بود “در واقع کاملا در شکل خوب” بود اما در حال حاضر بیشتر “کند.”

پزشکان تشبیه آن به شیوع بیماری سارس است که تا به حال یک دوره کمون از دو تا هفت روز است. در طول 2002-2003 دوره از عفونت برای سارس وجود دارد تقریبا 8,098 موارد گزارش شده و 774 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این بدان معنی است که ویروس کشته و حدود 1 در 10 افراد آلوده.

Georgieva اعتبار چین برای گرفتن “دو گام بسیار مهم” در پرداخت مقدار زیادی از توجه به مناطق آسیب دیده از شیوع و دادن اقتصاد آن نقدینگی افزایش همراه با کاهش نرخ بهره و ارائه محرک به مناطق آسیب دیده برای سرپا نگه داشتن اقتصاد محلی است.

صحبت کردن با CNBC سارا ایسن در “بسته شدن بل” در کنار Ivanka Trump در چهارشنبه Georgieva گفت: صندوق بین المللی پول پایه سناریو برای تاثیر coronavirus در اقتصاد چین بود “V شکل چشمگیر کاهش و بهبود بسیار قابل توجهی.”

آلمانی رکود ؟

Georgieva گفت: صندوق بین المللی پول هنوز هم پیش بینی رشد اقتصادی آلمان بیش از 1% در سال 2020 با وجود سه ماهه چهارم که این ارقام منتشر شده در روز جمعه نشان رکود. این داده های اولیه به گسترش 0.4% برای سه ماه آخر سال 2019 از 0.6 درصد در سه ماهه سوم.

او استدلال کرد که تصمیم آلمان برای شرکت در اتحادیه اروپا را سبز معامله یک طرح برای ایجاد بلوک خنثی کربن تا سال 2050 می تواند در ایجاد شغل و افزایش نوآوری است.

او همچنین گفت: ضعف در یورو و “همه چیزهای دیگر (بودن) برابر” باید افزایش ارزش صادرات آلمان بود و او در حال انتظار برای دیدن اگر این جبران برای “همه مشکلات” کشور تجربه بود.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید اگر یک کشور در اروپا است که مالی فضایی آلمان است که در کشور گفت:” CNBC در مونیخ.

Georgieva در ادامه گفت آلمان تا به حال قوی اصول و علی رغم از دست دادن اعتماد به نفس به دلیل کاهش تولید آن را “نوآور” و “نظم نیروی کار.”

“حتی اگر امروز در مونیخ آسمان ممکن است خاکستری این به آن معنا نیست که آینده از آلمان تاریک است,” او گفت:.

—CNBC سام مردیت کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>