یک عابر پیاده با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده گذشته کولوسئوم در رم ایتالیا در روز سه شنبه, فوریه. 25, سال 2020 است. ایتالیا به نظر می رسد هرگز به مراتب از رکود اقتصادی و گسترش coronavirus فقط ممکن است نکته آن را به منطقه خطر است.

بلومبرگ

این هفته تعیین کننده خواهد بود برای دیدن اگر اقدامات دولت ایتالیا گرفته شده برای مقابله با کروناویروس جدید — از جمله مستند از کل شهرهای محدودیت حرکت و بسته شدن اماکن عمومی — در حال کار به عنوان دولت اعلام کرد پول بیشتری برای مقابله با ویروس است.

“اگر عفونت قطره در ظرف هفت روز آینده به این معنی است که این تعطیلی و اقدامات انجام شده کار کرده اند” رئیس جمهور ایتالیا و موسسه ملی سلامت سیلویو Brusaferro گفت: La Repubblica روزنامه های یکشنبه است.

“در پایان هفته ما را درک خواهد کرد اگر و چقدر مهار اقدامات در جای خود قرار داده کاهش این بیماری همه گیر. ما انتظار داریم که نتایج مثبت من خوشبین هستم. ما از همه شهروندان برای همکاری است. کمک های خود را مهم است برای شکستن زنجیره ای از عفونت” او همچنین گفت: Corriere della Sera روزنامه در مصاحبه منتشر شده روز شنبه.

رسمی نظرات آمده ایتالیا معاملات خود را با اکثر ملی بهداشت عمومی فاجعه در دوران مدرن. ایتالیا دیده می شود بدترین شیوع coronavirus COVID-19 خارج از آسیا و عفونت در ادامه به افزایش است.

از روز شنبه بیش از 1600 نفر از این ویروس تایید شده است در ایتالیا و 34 نفر کشته شده اند. در روز جمعه وجود نداشته است و فقط بیش از 800 مورد تأیید تا از تنها سه مورد ثبت نام یک هفته قبل از آن در روز جمعه 21 فوریه.

بسیاری از موارد جدید کروناویروس دیده می شود در سراسر اروپا نیز پیش بینی شده است به ایتالیا با بدترین مناطق آسیب دیده بودن لومباردی و ونتو که پایتخت میلان و ونیز محبوب در کسب و کار و تعطیلات مقصد بود.

Brusaferro گفت: ضرب coronavirus موارد که ایتالیا شد و در حال حاضر شاهد بودند احتمالا قرارداد قبل از این مقامات “رو سازمان یافته” و اعمال اقدامات اضطراری (در فوریه 23) برای جلوگیری از گسترش ویروس. او گفت که امیدوار است تعداد موارد خواهد رها کردن پس از آخر هفته آینده.

آنفولانزا مانند ویروس که در چین نشات گرفته است دوره کمون 10-14 روز است و هیچ درمان شناخته شده به عنوان رتبهدهی نشده است; اکثر مرگ و میر شده است در میان افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله آمریکا توصیه کرده اند که شهروندان خود را در برابر سفر به ایتالیا, در زمان کنونی و یا به خود قرنطینه در بازگشت از ایتالیا. بهداشت عمومی انگلستان برای یک, توصیه کرده است هر کسی از بازگشت از ایتالیا در یک منطقه تعریف شده به عنوان در هر نقطه بالای خط از شهرهای پیزا و فلورانس Rimini به خود منزوی کردن اگر آنها نشان می دهد علائم.

با حرکت بین 27 کشور اتحادیه اروپا (و انگلستان در حالی که آن باقی می ماند بسته به قوانین اتحادیه اروپا در طول یک پست-Brexit دوره گذار) و اروپا است که از نزدیک به تماشای چگونه, ایتالیا یک کشور با یک دولت ائتلافی شکننده و ضعیف اقتصاد معاملات با افزایش شیوع.

ده شهر در این مناطق قرار داده شد و در مستند (و ساخته شده بودند و به اصطلاح “مناطق قرمز” و قرنطینه) فقط بیش از یک هفته پیش که به دولت تحت نخست وزیر جوزپه کونته به دنبال توقف پخش شده است. این اقدامات با توجه به در محل حداقل تا 8 مارس.

وجود دارد دیگر زرد “مناطق” در ایتالیا که در آن مدارس بسته شده و رویدادهای ورزشی و مذهبی و فرهنگی فضاهای شده است به تعویق افتاده و یا لغو شود. در بقیه ایتالیا وجود دارد اقدامات پیشگیرانه (مانند مواد ضد عفونی کننده در محوطه باز به عمومی) با هدف جلوگیری از گسترش ویروس. حتی واتیکان تا به حال به حدس و گمان است که پاپ فرانسیس که سرد است این ویروس پس از لغو مشارکت خود را در یک هفته عقب نشینی معنوی.

ایتالیا با مقامات بهداشتی در خط مقدم در حال تلاش برای مقابله با افزایش سریع در coronavirus موارد است. جمعه گذشته یک virologist در میلان توضیح داده بیمارستان در لومباردی در نظر گرفته کانون شیوع به عنوان نزدیک به نقطه شکستن در “بحران شدید” و ثبت نام در یک “بار” از بیماران, ایتالیایی, خبرگزاری ANSA گزارش شده است.

وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri یکشنبه اعلام کرد که ایتالیا را معرفی اقدامات به ارزش 3.6 میلیارد یورو ($3.5 میلیارد دلار) برای کمک به اقتصاد است. این شامل اعتبار مالیاتی برای شرکت هایی که دچار 25 درصد کاهش در درآمد و همچنین به عنوان بودجه اضافی برای این کشور خدمات سلامت رویترز گزارش داد. این اقدامات در بالا آمده است از دولت اعلام روز جمعه از یک بسته کمک به ارزش 900 میلیون یورو برای بدترین مناطق آسیب دیده.

ایتالیا نشان داد که آن می تواند درخواست اتحادیه اروپا برای گریز بیش از کسری بودجه خود را یکی از بزرگترین bugbears بین رم و بروکسل با استدلال بیش از سطح آن باید باشد. ایتالیا دومین بدهی های توده ای در منطقه یورو پس از یونان با بدهی نسبت به تولید ناخالص داخلی در بیش از 136 درصد در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im