تازه ازدواج کرده گیر روی قرنطینه کشتی در روز ولنتاین’: ‘این است که ما در ماه عسل’

یک زوج تازه ازدواج از تگزاس گیر کرده است روی قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن, اما آنها اجازه نمی آن را در راه خود را به جشن روز ولنتاین.

تایلر و راشل تورس که گره خورده گره در ماه سپتامبر می گویند که آنها در حال تلاش برای ماندن در خوش بینانه, پس از ماه عسل خود را تبدیل به یک اقامت طولانی در کشتی.

“ما باید یک بطری شراب. ما آن را نجات داد, کل سفر” تایلر تورس نشسته در کنار همسرش راشل از پنج ماه گفت: در یک ویدئو پخش شده در شبکه, ویژه “شیوع” گزارش که روز است. “در حال حاضر ما مانند: ‘این روز ولنتاین است. ما در حال نوشیدن آن است.”

لوکس روز در کشتی هستند که بیشتر به عنوان مسافر بودند دستور به ماندن در کابین خود پس از یک سفر از طریق شرق آسیا است. در حالی که پر از سوراخ در اتاق خود را برای نه روز پس از کروز به پایان رسیده است, راشل تورس شوخی که آن را احساس به عنوان اگر آنها می خواهم ازدواج 15 سال است.

“ما همچنین قصد داریم به لباس تا برای شام امشب,” او گفت: در حالی که تایلر تورس نشان داد یک کیت کت بار آنها را به اشتراک بگذارید. “این است که ماه عسل ما است.”

راشل تورس گفت: این سفر سرگرم کننده بود تا قرنطینه آمد. او در شمارش روز قادر به پیاده کشتی کروز در روز چهارشنبه اما تجربه او از سال کاهش یافته است به “غلتکی coaster” به عنوان خوش بینی مشکلاتی روبرو شد.

“دیروز با شنیدن اخبار از افسر ارشد پزشکی که [فوریه] 19th ممکن است یا ممکن است تاریخ ما و [آن را] نوع ترس من کمی,” او گفت:.

الماس شاهزاده خانم کروز کشتی تحت کارناوال پارسیان شاهزاده خانم خط کروز است در روز نه اجباری 14 روز در قرنطینه پس از تعدادی از مسافران تشخیص داده شد با رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19. این زن و شوهر دو 3700 مسافر و خدمه که برگزار شد در این سفر پس از تعدادی از مسافران شد مبتلا به این ویروس است.

مهمان مبتلا به این بیماری شده اند حذف شده از کشتی جدا شده و در توکیو بیمارستان. مسافر گفته شد در روز چهارشنبه که آنها قادر خواهد بود به unboard کشتی به طور داوطلبانه و تکمیل دوره قرنطینه در یک مرکز در روی زمین است. همسر مهمان و پزشکی مردم آسیب پذیر اولویت داده خواهد شد.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که از جمعه که وجود داشته اند تقریبا 66,500 موارد و بیش از 1500 مرگ و میر در کشور از coronavirus. ویروس سرچشمه در هوبئی استان شهر ووهان در ماه دسامبر. وجود دارد تقریبا 67,000 موارد در سراسر جهان است.

هنوز تایلر و راشل تورس طرح تجاری در یک سفر رایگان است که این شرکت ارائه شده است تحت تاثیر قرار مهمانان. برنامه زن و شوهر به آن را ماه عسل قسمت دو.

“آنها به ما یک رایگان کروز پس از این و ما در حال رفتن به آن را” تایلر تورس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>