نوزاد اعتقاد به جوانترین coronavirus بیمار در انگلستان

یک نوزاد است و اعتقاد بر این بود که جوانترین فرد در بریتانیا را از coronavirus.

شمال دانشگاه میدلسکس بیمارستان گفت: دو نفر تست مثبت برای COVID-19بیماری ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 5000 نفر در سراسر جهان.

به گزارش آفتاب این دو نوزاد و مادر نوزاد.

بیمارستان افزود: “یکی منتقل شده است به یک متخصص مرکز و یکی درمان در یک اتاق ایزوله.

“ایمنی بیماران و کارکنان ما در اولویت ما است, بنابراین در زیر راهنمایی از بهداشت عمومی انگلستان ما به طور منظم تمیز کردن عمیق مناطق که در آن بیماران برای مراقبت و کارکنان بودند که در تماس با این بیماران توصیه شد به خود منزوی.”

preview image
چه گله ایمنی ؟

مادر گرفته شده بود به بیمارستانی در لندن روز قبل از تولد نوزاد مشکوک به پنومونی و پزشکان گفت: نتیجه مثبت بود و تنها شناخته شده پس از نوزاد متولد شد, خورشید گزارش شده است.

پزشکان در حال تلاش برای ایجاد که آیا کودک آلوده به هنگام تولد و یا اینکه آیا آن را گرفتار این ویروس در رحم روزنامه اضافه شده است.

بیشتر از Covid-19

تعداد موارد تایید شده در انگلستان افزایش یافت و به 798 روز جمعه 11 مرگ و میر.

روز پنجشنبه کارشناسان پزشکی گفت: زنان باردار به نظر نمی رسد می شود بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس از جمعیت عمومی است و هیچ شواهدی وجود دارد که ویروس می تواند به کودک در دوران بارداری است.

اروپا جدید کانون همه گیر’ – که

دستورالعمل از کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists, کالج سلطنتی ماماها و کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک از این گفته شده بود هیچ گزارش مرگ و میر در میان زنان باردار از COVID-19.

آنها به من توصیه می کنند که زنان باردار رفتن به کار با مشکوک یا تایید coronavirus باید به یک obstetric واحد برای تولد به عنوان یک احتیاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>