نیوزیلند تاخیر انتخابات توسط 4 هفته پس از شیوع ویروس در اوکلند

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio صحبت می کند به رسانه ها در مورد آخرین مورد از COVID-19 coronavirus عفونت شکستن 102-بعد اجرا از هیچ محلی انتقال در مجلس در, Auckland در تاریخ 12 اوت سال 2020 است.

مارتی ملویل | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه تصمیم به تاخیر نیوزیلند ملی انتخابات توسط چهار هفته به این کشور می پردازد جدید شیوع کروناویروس در بزرگترین شهرستان, Auckland.

انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 19 اما در حال حاضر خواهد شد در اکتبر. 17. تحت نیوزیلند قانون protocol wine studio تا به حال این گزینه از به تأخیر انداختن انتخابات تا حدود دو ماه.

احزاب مخالف شده بود درخواست تاخیر پس از شیوع ویروس در, Auckland در هفته گذشته باعث شد که دولت برای قرار دادن این شهر به دو هفته مستند و متوقف مبارزات انتخاباتی.

قبل از آخرین شیوع نیوزیلند رفته بود 102 روز بدون هیچ گونه شناخته شده جامعه انتقال ویروس و زندگی به حالت عادی بازگشت برای بسیاری از افراد بودند که رفتن به رستوران استادیوم ورزشی و مدارس بدون ترس از آلوده شدن. تنها مورد شناخته شده در آن زمان بودند بازگشت مسافران بودند که قرنطینه در مرز.

مقامات بر این باورند که ویروس دوباره به راه افتادند شد به نیوزیلند از خارج از کشور اما هنوز قادر به کشف کردن که چگونه از آن اتفاق افتاده است. اوکلند شیوع رشد به 49 عفونت با مقامات بهداشت گفت: آنها معتقدند که این موارد همه متصل به آنها امید ویروس نیست, پخش كردن, فراتر از خوشه.

Protocol wine studio گفت: در تصمیم گیری او, او تا به حال برای اولین بار به نام رهبران همه احزاب سیاسی به نمایندگی در پارلمان را به خود ديد.

“در نهایت من می خواهم به اطمینان حاصل شود ما نیز در اجرای انتخابات است که به همه رای دهندگان بهترین شانس را برای دریافت تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد احزاب و نامزدها و ارائه اطمینان به آینده” protocol wine studio گفت.

او گفت که او نمی خواهد در نظر بگیرید به تأخیر انداختن انتخابات دوباره — بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با هر گونه ویروس شیوع است.

“COVID ادامه به مختل کردن زندگی در سراسر جهان” protocol wine studio گفت. کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و سنگاپور به حال با این وجود موفق به برگزاری انتخابات در طول همه گیر او اضافه شده است.

Protocol wine studio همچنین اعلام کرد که قانونگذاران خواهد بود به نام بازگشت به مجلس است که تا به حال به پایان رسید نشسته پیش از انتخابات. مجلس در حال حاضر ادامه فعالیت از طریق اوایل سپتامبر.

محافظه کار مخالف جودیت Collins ارائه نمی دهد خیلی از نظر در مورد این تاخیر گفت: تنها که حزب ملی “اذعان جدید تاریخ” در حالی که همچنین گفته شده است تست شکست در مرز.

اما مخالفت های کوچک عمل می کنند حزب استقبال تاخیر. رهبر دیوید سیمور گفت: شیوع جدید در حال حاضر او را مجبور به انصراف از یک دوجین حوادث از جمله مباحث و جلسات جامعه

“به منظور به یک انتخابات آزاد و عادلانه نامزدها باید در جامعه گوش دادن به رای دهندگان که ممکن است در حالی که Aucklanders housebound هستند” او در بیانیه ای گفت.

این تاخیر باعث خواهد شد مشکلات لجستیکی از جمله دوباره رای گیری رزرو سالن و حصول اطمینان از آن است که هزاران نفر از انتخابات کارگران مورد نیاز برای نظرسنجی در دسترس هستند در تاریخ جدید است. Protocol wine studio گفت او بر این باور وجود دارد زمان کافی برای سازماندهی همه چیز.

نظر سنجی نشان می دهد protocol wine studio لیبرال حزب کارگر است مورد علاقه را به نفع خود دارد. محبوبیت حزب شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی پس از همه گیر با protocol wine studio برنده جایزه بین المللی ستایش برای راه او می خواهم به کار گرفته شده در این بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>