مسافران پس از رسیدن به پوشیدن ماسک محافظ در فرودگاه بین المللی در ژانویه 29, 2020 در اوکلند, نیوزیلند.

دیو بسوزم/گتی ایماژ

نیوزیلند در روز شنبه گزارش هفت مورد جدید از coronavirus به عنوان یک مستند در کشور بزرگترین شهرستان, Auckland, تمدید شد روز جمعه در پاسخ به این کشور برای اولین بار شیوع کروناویروس در ماه.

شش نفر از هفت مورد جدید مرتبط شده اند به خوشه مسئول قبلی جامعه موارد در حالی که یک مورد بود که در حال بررسی مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: رسانه های توجیهی در ولینگتون.

این موارد جدید را نیوزیلند مجموع عفونت پس از آغاز سال به 1,258 در حالی که این تعداد در حال حاضر فعال موارد می ایستد در 56. بیست و دو نفر فوت کرده اند تا کنون.

این مستند در اوکلند به 1.7 میلیون نفر تمدید شد برای نزدیک به دو هفته و به دنبال کشف در روز سه شنبه از کشور Covid-19 عفونت در 102 روز در یک خانواده در اوکلند.

نیوزیلند و آن همسایه استرالیا دچار مراتب کمتر مرگ و بیماری از COVID-19 همه گیر تر از بسیاری از کشورهای دیگر تشکر در بخشی به swift مستند اقدامات است. اگر چه از لحاظ اقتصادی هزینه این اقدامات افزایش اعتماد عمومی به رهبران هر دو کشور به طور قابل توجهی.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio است و در حال حاضر تحت فشار جلوتر از آینده انتخابات عمومی با مخالفان اصلی حزب ملی متهم کردن دولت به عدم امن امکانات قرنطینه و خودداری اطلاعات است.

و استرالیا شد-پرجمعیت ایالت ویکتوریا همچنان به مبارزه و پس از آن در ماه گذشته شد مرکز کشور بزرگترین شیوع کروناویروس. سرمایه خود را در ملبورن تحت سخت شش هفته مستند و بقیه از دولت محدود جنبش عمومی.

روز شنبه, Victoria, ثبت 303 موارد جدید و چهار مرگ و میر زیر 372 عفونت های جدید و 14 مرگ و میر در روز جمعه.

اگر چه پنج شماره ها و زیر اوج 725 جدید موارد دیده می شود در اوت. 5 و شده است وجود دارد برخی از تثبیت کننده در شیوع مقامات دولتی خواست هوشیاری.

“نشانه های دلگرم کننده است, اما از آن است که بیش از” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و تنها چیزی که برنده اگر ما خسته اگر ما در یک معنا به تنها چیزی که برنده coronavirus.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de