نیویورک متوقف و به روزانه تشکر و قدردانی برای coronavirus خط مقدم کارگران

نیویورکر را در 7 بعد از ظهر هر روز برای تشکر و قدردانی به این شهر کارگران خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آدم جفری | CNBC

از آن شده است بیش از دو هفته در حال حاضر از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار بسته و برای نیویورکی به ماندن در خانه در تلاش برای پهن کردن منحنی coronavirus بیماری همه گیر. حتی با این اقدامات هر روز موارد جدیدی از کروناویروس در ادامه به افزایش است و مرگ و صعود بالاتر و با گذشت هر روز. و ما حتی به ذروه نشده است.

برای بسیاری از نیویورکی که مجبور به ماندن در خانه در یک “shoebox” آپارتمان جدا شده از دوستان و خانواده و همکاران آسان نبوده است. برای بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست عدم اطمینان است مشقت بار. برای دیگران تطبیق با یک روال جدید از کار از خانه در حالی که فرزندان خود را حرکت به تحصیل آنلاین چالش برانگیز است در بهترین حالت. مطلق کمبود فضا در تماس با جهان خارج و محدودیت در همه چیز از ما یک بار در زمان داده شده می تواند کاملا افسرده.

اما ما در حال انجام آن به دلیل آن را یک تفاوت. ما در حال انجام آن است چرا که همه ما می دانیم کسی که در حال کار بر روی خطوط مقدم و ببینید هر روز چه ما بیمارستان ها غرق می شوند. خط مقدم پزشکی کارگران به طور فزاینده ای فاقد بحرانی حمایت می کند. نیویورکی ها ماندن در خانه را امتحان کنید و صاف و منحنی و ما در حال انجام آن است چرا که این چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای کمک به این بیماری همه گیر به پایان رسید.

پرسنل پزشکی دیده می شود خارج NYU Langone سلامت بیمارستان به مردم تحسین برای نشان دادن قدردانی خود را به کادر پزشکی و ضروری کارگران مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور کار می کند برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در 4 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

بین پی در پی فریادهای آژیر آمبولانس عجله جدید بیماران به بیمارستان ها در تمام طول روز و بدون توقف منفی عناوین خبری وجود دارد یک لحظه هر روز که می شکند تا این روزانه یکنواختی که طبیعی جدید است. در 7 p. m. هر شب نیویورک باز کردن یک پنجره و یا گام به گام بر روی بالکن و یا پشت بام ها و ایجاد برخی از سر و صدا برای دو دقیقه. ما فریاد ما کف زدن ما بچه گلدان و تابه, ما, موسیقی, اما بیشتر از همه ما را با تشکر و قدردانی از همه مقدم کارگران که خطر زندگی خود را هر روز.

این یک عاطفی و قدرتمند حاضر به دیدن و احساس نیویورک گرد هم می آیند به عنوان یک اطمینان به یکدیگر است که ما را از این طریق دریافت کنید. آن لحظه ای که در آن کسانی که احساس ناتوانی می توانید نشان دادن قدردانی خود را به همه کارگران بهداشت و درمان تحویل رانندگان فروشگاه مواد غذایی کارگران و هر کس دیگری که وجود دارد هر روز در ضخامت از آن. بچه های من و من به جلو نگاه به این دو دقیقه به دلیل وجود دارد هیچ منفی عناوین وجود ندارد sirens وافغان. وجود دارد فقط نیویورکی متحد با هم به دیدن این طریق.

از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از همه چیز بازگشت به هر حس ظاهر ، در ضمن لطفا انجام بخشی خود را در خانه بماند, کمک, صاف, منحنی, می شود و برای ما خط مقدم کارگران به عنوان آنها را به حمایت ما نیاز دارند که این همه بیش تر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>