نیویورک رنج می برند $13.3 میلیارد دلار درآمد از کمبود اصلی پیش بینی با توجه به coronavirus کومو می گوید

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز جمعه گفت که نیویورک را گزارش $13.3 میلیارد کمبود درآمد در مقایسه با آن های اصلی هوا — به نمایندگی از 14 درصد کاهش در دولت پیش بینی شده رسید.

دولت امپراتوری است که برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر کوروناویروس از هر جای دیگری در ایالات متحده در حال حاضر پیش بینی $61 میلیارد و در مجموع درآمد از دست رفته بين مالی سال 2021 و 2024, کومو گفت.

“چه شما در حال رفتن برای دیدن چیزی است که ما انتظار می رود,” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به دولت ارزیابی از ویروس’ تاثیر اقتصادی.

پیش بینی ارائه یک نگاه اجمالی به ویرانگر مالی تلفات ویروس گرفته در نیویورک است. با غیر ضروری کسب و کار بسته و ساکنان دستور به ماندن در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است اقتصاد کشور عملا زمین را متوقف کند.

نیویورک پیش بینی های جدید نشان می دهد یک افت شدید در درآمد حتی زمانی که در مقایسه با بحران های گذشته. پس از فروپاشی مالی سال 2008 به عنوان مثال دولت درآمدهای مالیاتی کاهش 14.5% بیش از دو سال قبل از شروع به بهبود می یابند با توجه به داده های انطباق با تراست خیریه پیو.

کومو گفت که قبل از coronavirus نورد از طریق نیویورک دولت در اقتصاد “در حال رشد در نرخ های بسیار بالا” هزینه های دولت بود که در “پایین ضبط” و مالیات بوده است کاهش در مقایسه با زمانی که او در زمان ،

“و سپس این سونامی اقتصادی بازدید و شما تعطیل تمام کسب و کار, همه باقی می ماند خانه آنها در حال گرفتن یک چک آنها احساس اقتصادی اضطراب” کومو گفت. “در نتیجه به دولت است که پیش بینی درآمد هستند راه را به پایین.”

کومو یک بار دیگر مشت کردن در رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که در این هفته گفت: او حمایت اجازه متحده اعلام ورشکستگی به جای ارائه بودجه فدرال برای کمک به جبران پول از دست رفته با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

متحده نمی تواند در حال حاضر اعلام ورشکستگی و کومو در کنفرانس مطبوعاتی به چالش کشیده مک کانل به تلاش برای تصویب یک قانون اجازه می دهد آنها را به انجام این کار.

“آن را پیشنهاد سناتور مک کانل. تصویب یک قانون من به جرات شما” کومو گفت.

“شما می خواهید برای ارسال یک سیگنال به بازار است که این ملت در املاک مشکل ؟ شما می خواهید برای ارسال یک بین المللی پیام است که اقتصاد در بحران? فراموش که … تصویب آن لایحه اگر شما نیست فقط بازی سیاست” کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>