نیویورک مقامات بهداشت در حال برنامه ریزی برای جمع آوری پلاسما از کسانی که بهبود یافته اند پس از عقد قرارداد coronavirus و تزریق آنتی بادی غنی از مایع به بیماران مبارزه COVID-19.

آمریکا با فرماندار اندرو کومو اعلام کرد در دو گروه آزمايش مداخلات پزشكي – خون پلاسما انتقال و دیگری مربوط به آنتی بادی آزمایش به منظور ارسال بازماندگان بازگشت به کار.

این نقاهت پلاسما درمان تاریخ تا آنجا که در سال 1918 شیوع آنفولانزای اما برخی از کارشناسان معتقدند این می تواند بهترین امید برای مبارزه با COVID-19 تا زمانی پیچیده تر از درمان های در حال توسعه یافته است.

Andrew Cuomo announced two experimental medical interventions
تصویر: اندرو کومو اعلام کرد دو گروه تجربی پزشکی مداخلات

آقای کومو به خبرنگاران گفت: “وجود داشته است و آزمایشات نشان می دهد که هنگامی که یک فرد با تزریق آنتی بادی که پس از آن باعث تحریک و ترویج سیستم ایمنی بدن خود را در برابر این بیماری است.

“این تنها یک محاکمه. این یک آزمایش برای افرادی که در یک بیماری جدی است اما نیویورک وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و درمان شده است در این کار با برخی از نیویورک بهترین مراقبت از سلامت سازمان است و ما فکر می کنم آن را نشان می دهد وعده و ما در حال رفتن به شروع که در این هفته است.”

مداخله می آید که تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک رسید به بیش از 20 ، 000 با بیش از 12000 نفر در شهر نیویورک و بیش از 150 مرگ و میر گسترده دولت.

ایالات متحده به عنوان یک کل است که تا به حال بیش از 40 ، 000 مورد تأیید و حداقل تعداد مرگ و میر.

بیشتر از Covid-19

preview image
نیویورک بحباله نکاح در اوردن, زن و شوهر در خیابان

صحبت در مورد دوم تجربی مداخله آقای کومو گفت: “همچنین کار بر روی یک سرولوژی مواد مخدر که در آن شما تست آنتی بادی از یک فرد و ببینید اگر آنها به این ویروس در حال حاضر.

“ما همه بر این باورند هزاران و هزاران نفر از مردم تا به حال ویروس و خود-حل – اگر شما می دانستید که شما می دانید که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به ویروس و که شما می توانید ارسال به کار می کنند.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک کارآزمایی بالینی برای درمان ممکن است از coronavirus را به زودی شروع در نیویورک و تصریح کرد اعتقاد خود را که ترکیبی ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین می تواند خاموش این بیماری است.

او در یک کنفرانس خبری گفت: “آزمایش های بالینی در نیویورک آغاز خواهد شد در داروهای موجود است که ممکن است اثبات موثر در برابر ویروس.

“ما باید 10000 واحد رفتن و آن را توزیع خواهد شد فردا.”

Mr Trump vowed to reassess government restrictions
تصویر: Mr تهمت قول به ارزیابی مجدد محدودیت دولت

نظرات آمده با وجود یک مرد در آریزونا در حال مرگ پس از خوردن کلروکين فسفات آکواریوم تمیز کردن محصول شبیه به مواد مخدر Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پتانسیل coronavirus درمان است.

کلروکين فسفات دارای همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور تهمت به تبلیغ به عنوان احتمالا موثر بودن در برابر COVID-19.

The disease is spreading, the surgeon general said, because many people are not following the guidance to stay at home.
‘در این هفته آن را به بد’ آمریکا – رئیس بهداشت و درمان

در ضمن ما رهبر پیشنهاد مالی و اجتماعی فاصله راه حل برای مقابله با این بیماری همه گیر ممکن است بیشتر و مضر تر از شیوع ویروس خود را و قول داد به ارزیابی مجدد دولت محدودیت.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را,” او گفت:. “امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل به یک طولانی مدت مشکل مالی.”

او در یک صدای جیر جیر: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

دیگر تحولات مهم در ایالات متحده:

  • کالیفرنیا فرماندار گفت: دولت نیاز 50,000 اضافی تخت بیمارستان به جای افزایش در موارد پیش بینی شده توسط مدل کامپیوتری
  • واشنگتن پیوست کالیفرنیا و نیویورک در سفارش غیر ضروری کسب و کار به دید و دستور داد هفت میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه
  • رئیس جمهور تهمت امضا فرمان اجرایی ساخت آن را غیر قانونی به بیش از حد ذخایر تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز توسط پزشکان و پرستاران
  • تیم ایالات متحده آمریکا به نام برای سال 2020 توکیو المپیک به تعویق افتاد بیش از همه گیر جهانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im