نیویورک هنوز مبارزات با 2,000 جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان یک روز رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

مایکل Brochstein | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

نیویورک است که هنوز در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در سراسر کشور با 2,000 جدید بستری شدن در بیمارستان یک روز حتی به عنوان مقامات دولتی را قصد دارد به تدریج بازگشایی بخش از اقتصاد برای کسب و کار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

کومو و دیگر فرمانداران سراسر کشور به شل محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار است که توقیف برای کمک به جلوگیری از شیوع بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 33,300 مردم در ایالات متحده از ظهور از ووهان چین کمتر از چهار ماه پیش.

“وضعیت ما در حال حاضر غیر قابل تحمل است. مردم نمی توانند اقامت در خانه های خود را برای این طول زمان آنها نمی توانند کار باقی بماند. شما نمی تواند نگه داشتن اقتصاد بسته شده برای همیشه لطفا برای. شما فقط نمی تواند” کومو گفت. “جامعه نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن را شخصا و یا از لحاظ اقتصادی. بنابراین در حال حاضر ما در حال حرکت به فاز دیگر است که این بازگشایی فاز.”

در روز پنج شنبه کومو اعلام کرد که از گسترش دولت خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است به 15 عنوان مقامات tryto اعتصاب تعادل ظریف از مردم بازگشت به کار بدون ایجاد موارد به سنبله دوباره.

“چگونه می توانم شما طرح بازگشایی اقتصاد و در عین حال آگاه از بحران بهداشت عمومی است که شما هنوز هم در” کومو پرسید.

در حالی که بیمارستان ها در نیویورک نیست به عنوان ضعف با کروناویروس موارد به عنوان اصل پیش بینی کومو گفت: دولت به دور از ادعا ،

تعداد Covid-19 موارد بستری در بیمارستان “است که هنوز هم حدود 2000 نفر در هر روز و که هنوز هم بسیار بالا است.” “و اگر شما متوجه آن ماند در مورد نرخ مشابه برای چند هفته. از آن به اوج خود رسید اما 2,000 که تعداد بسیار بالا.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>