ایالت نیویورک بیکاری سیستم ‘سقوط’ پس از یک افزایش در ادعای رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

نیویورک بیکاری وب سایت “سقوط” پس از یک افزایش در ادعا می کند پس از دولت توقیف غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن یک شماره ثبت از نیویورک از کار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

دولت در حال حاضر 1000 نفر کار آنلاین و از طریق خود گوشی سیستم برای پردازش حجم بالایی از تعداد مدعیان بیکاری در کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در آلبانی.

“این باور نکردنی,” او گفت:. “یک هزار نفر فقط به ورودی بیکاری تماس. این که چگونه بالا حجم است و آنها هنوز هم نمی تواند نگه دارید تا با حجم.”

دولت پرداخت می شود حدود 2.2 میلیارد دلار در مزایای بیمه بیکاری به 1.1 میلیون نیویورکی از Covid-19 شیوع آغاز شد با توجه به دولت داده است. هنوز هم وجود دارد تعداد 4,305 برنامه های کاربردی تلفن, اما این پایین از 275,000 قبل از تاریخ 8 آوریل دولت است.

کومو همدردی با نیویورکی در حال حاضر از کار گفت: “وجود دارد هیچ چیز بدتر از بیکار بودن و عصبی در مورد چک و با شما تماس برای مزایای بیکاری و شما نمی توانید از طریق تلفن.”

“من آن را دریافت کنید. من آن را دریافت کنید. و ما 1000 نفر مشغول به کار بر روی آن است. ما گوگل مشغول کار بر روی آن است. و ما همه این کارشناسان بر روی آن کار” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای آوردن یک سیستم است که بسیار پایین تر از ظرفیت.”

همانطور که از هفته گذشته حداقل 22 میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری نزدیک به پاک کردن همه کار سود پس از رکود بزرگ.

تعدادی از آمریکایی ها برای پر کردن بیکاری است خرد سوابق به عنوان کسب و کار در سراسر کشور را تعطیل میان سیاست اجتماعی فاصله با هدف نگه داشتن COVID-19 رشد در چک.

این ویروس که ظهور در ووهان چین بیش از سه ماه پیش تا به بیمار بیش از 787,900 مردم در ایالات متحده و کشته شدن حداقل 42,364 از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کشورهای دیگر باید گفت که بیکاری وب سایت های سقوط کرده به عنوان ساکنان عجله به فایل.

–CNBC Jeff Cox کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>