نیویورک مدارس بسته باقی خواهد ماند باقی مانده از سال تحصیلی رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در یک جلسه توجیهی روزانه در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در دولت و کنگره آمریکا در آلبانی نیویورک, مارس 29 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه اعلام کرد که دولت مدارس و کالج ها بسته باقی خواهد ماند باقی مانده از سال تحصیلی و ادامه آموزش از راه دور برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 شیوع.

کومو گفت: مقامات دولت اعتقاد ندارم مدارس می تواند به توسعه یک طرح برای بازگشایی که نگه داشتن دانش آموزان و مربیان امن در زمان. او گفت: هر گونه برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس را به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل های که در آن مردم با پوشیدن ماسک و هیچ گردهمایی برگزار می شود و سیستم حمل و نقل نیاز دانش آموزان کمتر.

او گفت: تصمیم گیری در مدرسه تابستانی اعلام خواهد شد در پایان ماه مه.

در عین حال او گفت که او خواسته دولت را در مدارس به منظور توسعه یک طرح برنامه ریزی.

“ما می خواهیم مدارس در حال حاضر به شروع به در حال توسعه یک طرح برای بازگشایی,” کومو گفت. “این طرح به پروتکل در جایی که ترکیب همه چیز را که ما در حال حاضر انجام می دهند در جامعه و هر آنچه که ما آموخته است.”

هر برنامه ای که reimagine چگونه دولت را در مدارس به کار گیرند حرکت رو به جلو باید در نظر چگونه و چه زمانی فعالیت های فوق برنامه می تواند بازگشایی مسکن و وعده های غذایی را در محیط های دانشگاهی و چه گام هایی برداشته خواهد شد برای اطمینان از سلامت روان دانشجويان در میان سایر ملاحظات ،

او گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بستن مدارس این سقوط به دلیل آن را مدت زمان طولانی به دور است. به منظور برای مدرسه تابستانی رخ می دهد کومو گفت وجود دارد که نیاز به “افت یا ثبات عفونت رای برای یک دوره از زمان.”

جدید از بستری شدن در بیمارستان Covid-19 باقی مانده است بالاتر از 900 شکل که کومو گفت: هنوز هم بیش از حد بالا است. او گفت که او قصد دارد به گفتگو با دولت بيمارستانهای چگونه به هدف بهتر موارد جدید برای تعیین منشا و کنترل گسترش.

اضافی 289 نفر از coronavirus از روز پنج شنبه گفت: اولین بار است که شکل غوطه ور در زیر 300 در نزدیک به یک هفته است.

کالج ها و دانشگاه ها منتقل شد به آموزش از راه دور شروع مارس 19 و دانشگاه بسته شد به جز برای کسانی که نیاز به مسکن کومو گفت.

ایالت نیویورک است 700 مدرسه دولتی منطقه با 4,800 مدارس و 2.59 میلیون دانش آموز. نیز وجود دارد 1,800 مدارس خصوصی و بیش از 100 دانشکده های خصوصی است که هزاران نفر از دانش آموزان.

کومو گفت: با تعریف این مدارس با تراکم بالا و حمل و نقل و مسائل وجود دارد در معرض خطر بیشتری از گسترش مگر اینکه اقدامات حفاظتی به طور کامل در محل.

“تصمیم گیری در سیستم آموزش و پرورش هستند و بدیهی است که بسیار مهم است. ما باید فرزندان ما هر پدر و مادر هر شهروند احساس می کند که ما باید دانش آموزان ما, ما باید حفاظت از مربیان” کومو گفت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در 11 آوریل که این شهرستان در مدارس باقی خواهد ماند بسته از طریق ژوئن اگر چه کومو گفت: در آن زمان که در نهایت می تواند تصمیم خود را که آیا به دولت و مدارس که اعلام شد ده بلزیو “نظر.”

قبلا در روز جمعه قبل از کومو در اطلاعیه ای د Blasio گفت: فرماندار “می داند که من اساسا اعتقاد دارم که آن را امن نیست به شهر نیویورک مدارس دولتی برای این سال تحصیلی دوره است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر