نیویورک در طرف دیگر کوه’ به عنوان coronavirus مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان سقوط کومو می گوید

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت که دولت در حال حاضر “در سمت دیگر کوه” به عنوان روزانه تعداد بستری شدن در بیمارستان, نرخ جدید عفونت و مرگ و میر مرتبط با Covid-19 ادامه به کاهش است.

کومو گفت: دولت امیدوار بودم برای سریع تر کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان از آن را در حال حاضر تجربه. اما این تعداد هنوز هم در حال سقوط است که “خبر خوب” او گفت:.

فرماندار مشخص شده برخی از معیارهای دولت می تواند با استفاده از شروع به عقب محدودیت و گفت: برخی از قطعات از دولت می تواند در رسیدن به این معیار زودتر از دیگران. نیویورک-به اصطلاح مکث سفارش پایان مارس 15, اما دولت های محلی نیاز نشان می دهد آنها با معیارهای اجتماعی قبل از فاصله گرفتن محدودیت می تواند برداشته شود.

دولت گزارش 9,647 مجموع بستری شدن در بیمارستان در روز یکشنبه از 9,786, کومو گفت.

اضافی 226 نفر از Covid-19 روز یکشنبه گفت که چهار روز متوالی است که روزانه کشف شده زیر 300. آخرین باری که این تعداد مرگ و میر زیر 300 بود در 31 مارس است. دولت را به ثبت رساند مرگبارترین روز در آوریل 10 زمانی که 799 نفر کشته شدند.

سه روز نورد متوسط تعداد افرادی که در بیمارستان بستری شده است با Covid-19 نیز کاهش یافته است به 717 که آن هم یک خبر خوب به دلیل آن را به حال plateaued حدود 900 برای چند روز, او گفت:.

“شما می بینید که کوه است که ما بالا رفت و در حال حاضر ما در سمت دیگر کوه. شما شروع به دیدن شکل کوه متاسفانه کاهش از کوه است که به عنوان شیب دار به عنوان incline” کومو گفت: در حالی که ارجاع یک نمودار از مجموع بستری شدن در بیمارستان در دولت مربوط به Covid-19.

فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کورونا ویروس در دولت کاپیتول.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

ایالت نیویورک را بازگشایی خواهد بود مشکل تر است نسبت به زمانی که آن را برای اولین بار بسته نزدیک به دو ماه پیش کومو گفت. او گفت: روشن است که اضطراب را آغاز کرده است را نگه دارید در دولت ها و جوامع است که می تواند از طریق افزایش موارد اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد و خشونت خانگی.

“این یک وضعیت پایدار از نزدیک همه چیز را دید پایین اقتصاد خود را قفل در خانه است. شما می توانید آن را برای یک دوره کوتاه از زمان, اما شما نمی توانید آن را برای همیشه لطفا برای” کومو گفت.

او گفت که دولت نمی تواند با عجله به بازگشایی جامعه و خطر دیگری سنبله در موارد. او گفت: مقامات دولتی در حال تماشای کشورهای دیگر که ممکن بازگشایی شد بیش از حد به زودی مانند آلمان و سنگاپور و دیدم یک تجدید حیات در Covid-19 موارد است.

معیار برای بازگشایی

کومو گفت: نیویورک می دانید که برای بازگشایی اقتصاد خود را و شروع به کاستن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های زمانی که دولت کافی بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت های تشخیصی تست ظرفیت یک نرخ پایین تر از عفونت های جدید و توانایی برای انجام تماس با ردیابی که در آن اطلاعات تماس شناخته شده موارد مثبت نیز تست شده و جدا شده است.

او گفت: این عوامل بر اساس دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و این که برخی از مناطق در دولت ممکن است قادر به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها با معیارهای.

CDC می گوید یک منطقه باید حداقل 14 روز کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سه روز نورد متوسط و همچنین بیش از 15 جدید کل موارد یا پنج جدید مرگ و میر.

یک منطقه نیز به کمتر از دو Covid-19 بيمار در هر 100 ، 000 ساکنان هر روز و حداقل 30 درصد بیمارستان ها و تخت های مراقبت ويژه موجود در منطقه و بیمارستان در میان دیگر مورد نیاز است.

بیمارستان ها نیز باید 90 روز عرضه تجهیزات حفاظت فردی قبل از همه چیز شروع به بازگشایی برای جلوگیری از هر گونه آینده اجرا بر روی لوازم, او گفت:.

“آیا عمل احساسی عمل نمی کند چرا که من احساس می کنم این یا من احساس می کنم که کسی گفت: “خوب دیگر کشورهای در حال باز کردن بنابراین شما باید قادر به باز اگر کشورهای دیگر در حال باز کردن'” کومو گفت. “نگاهی به داده ها نگاه کنید در اندازه گیری, نگاهی به علم و به دنبال حقایق است.”

برخی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای در دولت هشدار داده اند در برابر حیات بیماران اگر اقتصاد بازگشایی بیش از حد به زودی.

امی Pacholk یک پرستار ICU در استونی بروک در نیویورک گفت: MSNBC در روز دوشنبه که بیمارستان او را دیدم “برخی از بیماران بدحال من احتمالا می تواند تصور کنید.”

“ما بیش از ظرفیت بنابراین اگر آنها شل این محدودیت است که مراقبت های بهداشتی بزرگترین ترس مراقبت های بهداشتی کارگران بزرگترین ترس من این است که من نمی دانم از کجا این افراد خواهد رفت. من هیچ ایده چه کسی را برای مراقبت از آنها” Pacholk گفت: MSNBC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر