نیویورک نیوجرسی coronavirus ‘حمله نرخ’ است 5 برابر بیشتر از بقیه از ما, مقام ارشد می گوید

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx پاسخ یک پرسش در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 18, 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نیویورک و نیوجرسی در حال دیدن coronavirus حمله نرخ حداقل پنج برابر بیشتر از دیگر نقاط کشور ایالات متحده مسئول کاخ سفید را همه گیر پاسخ تلاش روز دوشنبه گفت:.

“نیویورک, مترو, منطقه, New Jersey, New York شهرستان و بخش هایی از جزیره باید یک حمله نرخ نزدیک به یک 1,000” دکتر دبورا Birx یک پزشک و کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید در یک نشست خبری دوشنبه شب. حمله نرخ درصد از جمعیت می شود که این بیماری است.

او گفت: حدود 28 درصد از نمونه های ارائه شده در آن منطقه را آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که کمتر از 8 درصد تست مثبت برای این بیماری در سایر نقاط کشور است.

“به همه دوستان و همکاران من در نیویورک این است که در واقع نیاز به فاصله اجتماعی و خود منزوی,” او گفت:. “واضح است که این ویروس تا به حال شده است وجود دارد برای چند هفته.”

نیویورک در حال حاضر سخت ترین-آمار دولتی در این کشور پیش از نیوجرسی کالیفرنیا و واشنگتن است. شهر نیویورک به تنهایی حساب برای 12,305 از 20,875 تایید عفونت در دولت که از صبح روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پیش از آن در روز.

روز جمعه کومو دستور غیر ضروری کسب و کار به 100 درصد از نیروی کار خود را در خانه و در محل قرار داده دقیق محدودیت های جدید در نیویورک.

کومو حدود 80% از دولت بیش از 19.4 میلیون نفر خواهد شد coronavirus. هفته گذشته کومو برآورد وجود دارد به احتمال زیاد “دهها هزار نفر” از COVID-19 مورد در دولت در میان ساکنان که نمی دانم آنها آن را به حال.

“بسیاری از مردم خواهد شد این ویروس اما چند واقعا در خطر است,” او گفت:.

Birx نیز روز دوشنبه گفت: این بیماری به نظر می رسد کمتر شدید در کودکان, و اضافه کرد که هیچ کودک زیر سن 15 “تسلیم کرده است” به این ویروس در اروپا است. حدود 99 درصد از مرگ و میر در اروپا در حال از مردم بیش از سن 50 یا با شرایط بهداشتی اساسی او گفت: با استناد به داده ها که در خط با مطالعات اخیر.

هفته گذشته یک مطالعه به دنبال موارد در کودکان در چین یافت می شود بیش از 90 درصد از آنها بدون علامت خفیف یا متوسط موارد است. اما نزدیک به 6 درصد از کودکان در موارد شدید و یا انتقادی در مقایسه با 18.5 درصد برای بزرگسالان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>