نیویورک نیوجرسی و دیگر ایالات شمال شرقی فرم coronavirus گروه کاری به تصمیم گیری زمانی که به سهولت محدودیت

فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

نیویورک نیوجرسی و چهار دیگر ایالات شمال شرقی و کشورهای در حال تشکیل یک گروه کاری برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در شیوع کروناویروس در سراسر منطقه و هماهنگ کردن برنامه ای برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار.

تماس با منطقه “Covid راهرو” فرمانداران گفت: آنها را با دقت وزن سلامت عمومی خطرات قبل از اجازه دادن به شرکت ها برای از سرگیری عملیات. تجارت در سراسر منطقه و بسیاری از ایالات متحده آمریکا به زمین را متوقف کند متحده پس از توقیف غیر ضروری کسب و کار و صدور دستورات نیاز اکثر ساکنان به ماندن در خانه به سرعت همه گیر.

“من فکر می کنم این منطقه جمع و جور است که استوار بر این ایده است که شما در حال رفتن به یک اقتصاد سالم اگر شما ناسالم جمعیت ما رو به انجام هر دو” پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف گفت: در یک کنفرانس تلفنی به رهبری رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه.

شمال شرقی شده است به ضربه بسیار سخت با بزرگترین شیوع متمرکز در نیویورک که در آن وجود دارد بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده

کومو گفت: هر دولتی را نام بهداشت عمومی و اقتصادی رسمی که به طور مشترک تصمیم می گیرید زمانی که شروع به کاهش محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از Covid-19 شیوع در نظر گرفتن هر دو سلامت عمومی و اقتصادی و نگرانی است.

“دولت مرزهای معنی بسیار کمی به این ویروس” کومو گفت. “ما در آغاز این سفر با هم و ما در حال رفتن برای پایان دادن به آن را با هم.”

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت ذکر یک تجدید حیات در مواردی هنگ کنگ و سنگاپور و ژاپن و پس از آن مناطق به نظر میرسد که شیوع بیماری تحت کنترل و آغاز بازگشایی تجارت است.

“خواهد بود که پس از تضعیف روحیه برای اقتصاد ما” لمانت گفت.

ملحق شدند فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی, دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی و رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo.

فرمانداران رهبری Cuomo, اعلام coronavirus گروه ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک صدای جیر جیر که او نه رهبران دولت این قدرت برای تصمیم گیری زمانی که به “باز کردن” کشور است.

“این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوبی” نسبت ناروا گفت. کارشناسان حقوقی می گویند تهمت اشتباه است. قانون ایالات متحده به دولت فرمانداران عرض جغرافیایی گسترده ای برای حفاظت از سلامت و ایمنی تشکیل شده است. تهمت نیز هرگز اعلام شده در سراسر کشور مستند پس هیچ مکانیسم است که توسط آن او می تواند سفارش در سراسر کشور بازگشایی در حال حاضر.

کاخ سفید به جای ارائه غیر الزام آور دستورالعمل های اجتماعی فاصله که به تازگی توسعه یافته از طریق پایان ماه آوریل در حالی که اکثر متحده را به اعمال محدودیت های دقیق در کسب و کار و افراد در تلاش برای سرکوب گسترش ویروس.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار برنامه ریزی شده است برای برگزاری نشست خبری روزانه خود در 5 p. m. ET. مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور منظم صحبت می کند و در طول در این جلسات گفت: در صدای جیر جیر خود را که “تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!”

CNBC دن منگان و کریستینا Wilkie کمک به این مقاله است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>