نیویورک حرکت می کند به یک جدید طبیعی ” به عنوان فرماندار تگزاس کومو تشریح تدریجی بازگشایی کسب و کار

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت در حال حرکت است به یک جدید “عادی” را به عنوان او مشخص تدریجی بازگشایی کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان Covid-19 شیوع همچنان آهسته گفت: بحران نخواهد بود تا زمانی که یک واکسن در دسترس ساخته شده است.

“که در آن ما در حال رفتن را بازگشایی در آن ما در حال رفتن به بازگشایی چه بود. ما در حال رفتن به یک محل” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز چهارشنبه.

وجود دارد بیش از 600 ، 000 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا با بیش از یک سوم از کسانی که متمرکز در نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد درست کردن کومو وجود دارد گفت: حدود 2000 مورد جدید تایید شده در کشور در هر روز است. اقتصاد نخواهد بود قادر به ایجاد یک کامل باز گشت تا یک واکسن هست که دانشمندان گفته اند را به یک سال و نیم او گفت:.

“این بیش از زمانی که مردم می دانند که من 100% امن و من لازم نیست که به نگرانی در مورد این. هنگامی که این اتفاق می افته ؟ هنگامی که ما یک واکسن” او گفت:. “تا زمانی که شما یک واکسن تا شما را به درمان های پزشکی چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چگونه شما ساخت پل? آن را برای رفتن به یک مرحله به مرحله بازگشایی.”

کومو گفت: دولت تعیین خواهد کرد که کدام گروه از کسب و کار ضروری برای اقتصاد و شرکت های که قادر به محافظت از کارکنان و عموم مردم از بیشتر گسترش ویروس.

کومو گفت که بازگشایی تجارت در دولت و بقیه از کشور در شرایطی که از یک واکسن برای coronavirus خواهد لولا در تست مردم برای Covid-19 و ردیابی تماس های از کسانی که تست مثبت است.

“این تست بیشتر بیشتر باز اقتصاد” کومو گفت.

فرماندار بارها و بارها گفت که دولت فدرال نیاز به کمک به گسترش ظرفیت برای تست و اشاره کرد که وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی تست های موجود برای انجام این سطح از غربالگری که مورد نیاز خواهد بود.

“ما نمی توانیم این کار را بدون حمایت دولت فدرال و من شده است گفت: آن روز” کومو گفت. علاوه بر افزایش ظرفیت آزمون گفت: دولت فدرال نیز می خواهم که به کمک ایالات صندوق چه خواهد بود “ارتش” ردیاب برای شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با افراد آلوده.

“ما نیاز به بودجه و گذشته فدرال قانون ارائه نشده است که آن را که ساده” کومو گفت. “این است که باید در آینده قوانین فدرال و می تواند وجود دارد هیچ بهانه ای در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>