نیویورک بيمارستان نبرد coronavirus به عنوان صدها نفر از بیماران سیل در: ‘ما باید شکستن نیست’

مردم صف برای دریافت یک آزمون در المهرست بیمارستان با توجه به شیوع کروناویروس در مارس 24, 2020 در کوئینز نیویورک, ایالات متحده است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 35 ، 000 موارد COVID-19 در ایالات متحده به عنوان دولت, تقلا برای مهار گسترش.

ادواردو Munoz Alvarez | گتی ایماژ

برترین جراح عمده شهر نیویورک بیمارستان برخورد با سیل صدها نفر از بیماران مبتلا به کروناویروس بسیج کارکنان خود را با یک نامه که در مقایسه با بیماری همه گیر به یک گردباد و از آنها خواست به پایه قوی در چهره خود را.

“جنگل بامبو خم به زمین در یک گردباد اما به ندرت می شکند” نوشته دکتر کریگ اسمیت جراح در ارشد در نیویورک-Presbyterian Hospital/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در منهتن بالا.

“ما که جنگل و ما باید شکستن نیست” اسمیت نوشت. “توسط مردم و برای مردم است.”

بیمارستان در شهر نیویورک در حال حاضر بیش از 2800 بیماران مبتلا به کروناویروس زور زدن خود را به ظرفیت موجود است.

بسیاری از این بیماران در اسمیت hosital و یا در دیگر نیویورک-پروتستان امکانات در اطراف سیب بزرگ است.

اسمیت گفت: در نامه ای که پذیرش بیماران برای COVID-19 به سیستم بیمارستان همچنان افزایش حدود 10 درصد در هر روز.

یک پرستار در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در منهتن بالا گفت: چند صدها نفر از بیماران وجود دارد به تنهایی تا به حال coronavirus.

حدود 20 درصد از بیمارستان coronavirus بیماران در بخش های مراقبت ويژه با توجه به اسمیت نامه.

و 80% از بيماران ICU نیاز به هواکش است که در بسیار کوتاه عرضه در ایالت نیویورک, کانون برای همه گیر در ایالات متحده است.

“مشورت ترکیب-interest calculator برای به دست آوردن یک حس چگونه به سرعت ما در حال نزدیک شدن به زیرساخت ظرفیت محدود” اسمیت نوشت.

“ما در حال برنامه ریزی بسیار موارد فوری در 3 اتاق عمل (اتاق عمل) هر روز با 2 اتاق برای شرایط اضطراری واقعی.”

ایالت نیویورک بیش از 30,800 تایید موارد COVID-19 با بیش از 5000 بیشتر موارد گزارش روز سه شنبه. شهر نیویورک به تنهایی بیش از 17,850 موارد اگر چه بسیاری از این افراد نیست و در بیمارستان بستری است.

دکتر کریگ اسپنسر که با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک اورژانس در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا هشدار داد که بیمار “مورد تعداد در حال افزایش روزانه و به زودی از بیمارستان های ما در حال رفتن به غرق شود.”

“در رای دادن است که ما در حال قرار دادن مردم در هواکش در برخی از بیمارستان ها یک به دو در هر ساعت ساده ریاضی نشان می دهد که آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که ما اجرا” اسپنسر گفت: در طول یک مصاحبه با ان بی سی “امروز نشان می دهد.”

دکتر کریگ اسپنسر در “امروز” نشان می دهد

منبع: NBC

اسپنسر در مقایسه با تجربه در کلمبیا-پروتستان به کار در غرب آفریقا در سال 2014 زمانی که او قراردادی بیماری ابولا.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر از کار در غرب آفریقا به ابولا چون من هرگز نگران من شخصی تجهیزات حفاظتی در غرب آفریقا” اسپنسر گفت.

“این ویروس متاسفانه کامل است به این معنا که آن را واقعا به خوبی از آن بازدید به تمام گروه های سنی” اسپنسر گفت. “این واقعا ترسناک بالقوه این ویروس است.”

اسپنسر ارسال شده توسط چشمگیر, توییتر, موضوع در مورد تجربه کار در میان بحران است.

ده ها هزار نفر از کاربران توییتر از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما را بازتوییت کرد اسپنسر موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>