رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو به ترتیب همه مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در

روز شنبه, مارس 14 سال 2020 فرماندار نیویورک اندرو کومو به روزانه خود را در نشست خبری در میان coronavirus بحران در حال حاضر ویرانگر دولت است.

Karla ان ساحل | NurPhoto | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو طرح به صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به همه مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش در حالی که در دولت کار می کند به مبارزه با بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا, او گفت:.

“اگر شما در حال رفتن به در یک وضعیت در مکان های که در آن شما را در تماس با افراد دیگر در یک وضعیت است که به لحاظ اجتماعی فاصله شما باید یک ماسک و یا پارچه پوشش بینی و دهان” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

کومو گفت: دولت در حال حرکت است به یک جدید “عادی” را به عنوان او مشخص تدریجی بازگشایی کسب و کار گفت: بحران نخواهد بود تا زمانی که یک واکسن در دسترس ساخته شده است.

“که در آن ما در حال رفتن را بازگشایی در آن ما در حال رفتن به بازگشایی چه بود. ما در حال رفتن به یک محل” کومو گفت.

وجود دارد بیش از 600 ، 000 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا با بیش از یک سوم از کسانی که متمرکز در نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد درست کردن کومو وجود دارد گفت: حدود 2000 مورد جدید تایید شده در کشور در هر روز است. اقتصاد نخواهد بود قادر به ایجاد یک کامل باز گشت تا یک واکسن هست که دانشمندان گفته اند را به یک سال و نیم او گفت:.

قوانین برای پوشیدن پوشش صورت در ایالت نیویورک اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, مارس 15 سال 2020 است.

منبع: ایالت نیویورک

“این بیش از زمانی که مردم می دانند که من 100% امن و من لازم نیست که به نگرانی در مورد این. هنگامی که این اتفاق می افته ؟ هنگامی که ما یک واکسن” او گفت:. “تا زمانی که شما یک واکسن تا شما را به درمان های پزشکی چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چگونه شما ساخت پل? آن را برای رفتن به یک مرحله به مرحله بازگشایی.”

بخشی از آن مرحله به مرحله بازگشایی نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت, او گفت:, و اضافه کرد که او را به سه روز مهلت قبل از قانون جدید اثر طول می کشد. دولت های محلی را اجرا درآوردن را جریمه نمی توان صادر کرد در این زمان, او گفت:. آن را به مردم اعمال می شود در حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس و همچنین در فضاهای عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی, او گفت:. این امر حتی به مردم اعمال می شود راه رفتن در پیاده رو. این پوشش می تواند یک دستمال یا روسری به عنوان طولانی به عنوان آن را پوشش می دهد و خود بینی و دهان.

“شما حق بیرون رفتن برای قدم زدن در پارک برای قدم زدن بیرون بروید زیرا شما نیاز به خارج شدن از خانه. سگ شدن بر اعصاب خود خوب است. نمی آلوده من. شما لازم نیست که یک راست به آلوده من,” او گفت:.

کومو را سفارش آمد نزدیک به دو هفته پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود را به روز ملی coronavirus دستورالعمل به توصیه پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی “که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ … به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.”

CDC تاکید کرد در این زمان است که مردم باید در حفظ اجتماعی-فاصله شیوه – اقامت شش فوت دور از دیگران و ماندن در منزل و هر زمان ممکن است – حتی اگر آنها می پوشند چهره پوشانده اند.

کارشناسان بهداشت می گویند کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد که پارچه پوشش محافظت می پوشنده لباس از انقباض Covid-19 از دیگران است. اما آنها ممکن است کمک به جلوگیری از افراد مبتلا از بیماری خود را گسترش میکروب ها در اطراف.

کومو گفت که بازگشایی تجارت در دولت و بقیه از کشور در شرایطی که از یک واکسن برای coronavirus نیز لولا در تست مردم برای Covid-19 و ردیابی تماس های از کسانی که تست مثبت است.

“این تست بیشتر بیشتر باز اقتصاد” کومو گفت.

فرماندار بارها و بارها گفت که دولت فدرال نیاز به کمک به گسترش ظرفیت برای تست و اشاره کرد که وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی تست های موجود برای انجام این سطح از غربالگری که مورد نیاز خواهد بود.

“ما نمی توانیم این کار را بدون حمایت دولت فدرال و من شده است گفت: آن روز” کومو گفت. علاوه بر افزایش ظرفیت آزمون گفت: دولت فدرال نیز می خواهم که به کمک ایالات صندوق چه خواهد بود “ارتش” ردیاب برای شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با افراد آلوده.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>