رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo, انتقاد شدید تهمت coronavirus پاسخ به عنوان “ویروس آمریکایی بخش فدرال و بی کفایتی’

فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال سخنرانی در یک جلسه توجیهی روزانه پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن در شهر نیویورک, نیویورک, ژوئیه 13 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در توصیف این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا به عنوان یک “ویروس آمریکایی بخش فدرال و بی کفایتی.”

“این خواهد بود یک دو خمرهای شکل تفنگ ساچمهای از بی کفایتی” کومو خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “شما می دانید آنچه ویروس بدتر از Covid? این ویروس از بخش آمریکایی فدرال و بی کفایتی. این ویروس که wreaking ویران در این کشور است.”

کومو با اشاره به گزارش های اخیر از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن, او گفت: ثابت یکی از دیرینه ادعا می کند: coronavirus به نیویورک آمد که هنگامی که کانون شیوع جهانی عمدتا از اروپا و چین است.

این گزارش که مورد مطالعه قرار 544 نمونه های جمع آوری شده توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی جمع آوری شده در ماه مارس متوجه شد که 6.6 درصد از نمونه های مورد آزمایش مثبت برای Covid-19.

با استفاده از ژنتیک توالی CDC تعیین می شود بسیاری از Covid-19 مثبت نمونه های شبیه آن در گردش در اروپا “پیشنهاد احتمالی معرفی SARS-CoV-2 از اروپا از آمریکا در مکان و محلی معرفی از درون نیویورک.”

“در زمانی که رئيس جمهور هم به چین سفر بان کی مون خیلی دیر شده بود چرا که این ویروس تا به حال چپ چین و رفت به اروپا” کومو گفت. “در زمانی که آنها ممنوعیت سفر به اروپا در مارس 13, آن را خیلی دیر شده بود. این ویروس در نیویورک; آن را به حال شده است در نیویورک برای هفته.”

کومو گفت که بین فوریه. 6 مارس 16 که دوره بود که مقامات بر این باورند که ویروس از اروپا آمدند و منتقل شده از طریق نیویورک بیش از 2,700 پروازها از اروپا فرود در فرودگاه جان اف کندی فرودگاه بین المللی در شهر نیویورک و حدود 1200 فرود در فرودگاه Newark Liberty International Airport.

“این وحشتناک شکست از طرف دولت فدرال به دلیل این بود که کار خود را,” او گفت:. “این کشور را به نظام سلامت نظارت توسط دولت فدرال این مدیریت توسط دولت فدرال. کار آنها این است که امکان نظارت بر بیماری های همه گیر جهانی.”

شهر نیویورک تنظیم شده است برای شروع فاز چهار بازگشایی دوشنبه که اجازه می دهد مراکز و نهادهای فرهنگی برای بازگشایی, اما داخل سالن عملیات بسته باقی خواهد ماند. در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل پنجشنبه کومو گفت: او را محکم کردن قوانین به عنوان دولت آماده برای موج دوم coronavirus از عفونت متحده با افزایش شیوع بیماری در غرب و جنوب.

“آنها شکست خورده است. آنها شکست خورده است. و این ویروس به نیویورک آمد و آمریکایی درگذشت, دلیل, دولت شکست” کومو گفت. “آنها هنوز هم شکست و آنها هنوز هم به دنبال علم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>