رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را ” بدون مبارزه با من در coronavirus اما او را ‘اشتباه’ در قانون

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Albin لهر-جونز | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او نمی خواهد درگیر در مبارزه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تشدید تنش بین این دو در این هفته بیش که قدرت به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “کل” اقتدار بیش از ایالات متحده.

“این است که زمان برای سیاست است و هیچ زمان به مبارزه با. من دستم را در مجموع مشارکت و همکاری با رئیس جمهور. اگر او می خواهد به مبارزه با او نمی خواهید به آن را دریافت کند از من است. دوره” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز سه شنبه اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است “اشتباه در قانون است.”

روز دوشنبه کومو اعلام رسمی کار گروه با چند تن دیگر در شمال شرقی فرمانداران هماهنگ منطقه Covid-19 کاهش تلاش های به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه برنامه ای برای بازگشایی متحده برای کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز بعد به خبرنگاران گفت که تنها او بود که قدرت را: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است و این راهی است که آن را باید” که باعث تیز ملامت از کومو.

“پدران بنیانگذار ما قابل درک است و ما باید به یاد داشته باشید امروز که تعادل امروز بین دولت و فدرال با شکوه تعادل است که بیان در قانون اساسی است که جوهر ما دموکراسی” کومو گفت: در حالی که نمایش یک نقل قول از الکساندر همیلتون.

“ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور ما نمی خواهید یک پادشاه. بنابراین ما باید یک قانون اساسی ما به رئيس جمهور منتخب,” او گفت:.

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کومو گفت سردرگمی وجود داشته است در مورد اینکه آیا تهمت یا فردی فرمانداران حق بالابر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های قرار دادن در محل توسط دولت در هفته های اخیر است که باید توقیف غیر ضروری کسب و کار و نگهداری مردم در خانه در سراسر ایالات متحده از اواسط ماه مارس. فرمانداران در شمال غربی اقیانوس آرام نیز اعلام کرد برنامه های مشابه در روز دوشنبه. تهمت تشبیه اقدامات خود را به شورش و گفت کومو شده است تماس, روزانه, اگر نه ساعتی التماس برای لوازم پزشکی و به نظر می رسد می خواهند استقلال خود را در حال حاضر. “که نمی خواهد اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیش از توییتر.

پیشتر در روز سه شنبه کومو گفت: MSNBC را “صبح جو” که تهمت بود “اساسا اعلام کرد و خود را پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن” و آنچه رئیس جمهور گفته بود در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز دوشنبه ادعا کرده است که او قدرت را به لغو محدودیت های قرار دادن در محل توسط فرمانداران به سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری بود شکستن قانون اساسی است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>