رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید: ما در عمل خیلی دیر به کنترل coronavirus: این اسب در حال حاضر سمت چپ انبار’

فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال سخنرانی در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی Northwell سلامت در منهست, NY.

ران اژدر | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: آمریکا بیش از حد آهسته به پاسخ دادن به شیوع کروناویروس به عنوان آن چه در چین در ماه ژانویه طرح ریزی است که این ویروس تا به حال به احتمال زیاد آلوده به بیش از 10 ، 000 نیویورک در ماه فوریه.

“چگونه شما می توانید انتظار زمانی که شما عمل می کنند دو ماه پس از شیوع در چین به ویروس تنها در چین در حال انتظار برای ما عمل می کنند ؟ این اسب در حال حاضر سمت چپ انبار در زمان ما نقل مکان کرد” کومو گفت: روز شنبه در نشست خبری روزانه در آلبانی.

بین آغاز ژانویه تا زمانی که ایالات متحده در مرزهای خود را بسته به اروپا در ماه مارس در حدود 13,000 پروازها از اروپا فرود در نیویورک و نیوجرسی فرودگاه حمل بیش از 2.2 میلیون نفر کومو گفت. او گفت: محققان می گویند این ویروس تا به حال به احتمال زیاد آلوده 28000 نفر در ایالات متحده که در آن زمان از جمله بیش از 10 ، 000 نفر در نیویورک در ماه فوریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 31 و اعلام آن خواهد نوار اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر از ورود به ایالات متحده اگر چه این ویروس سرچشمه در چین کومو گفت: تحقیقات نشان می دهد که شیوع بیماری در نیویورک به احتمال زیاد از خوشه موارد در اروپا است.

“ما بسته درب جلو با چین سفر بان کی مون که درست بود و حتی در نگاه به گذشته آن درست بود اما ما در سمت چپ درب عقب باز از آنجا که این ویروس تا به حال چپ چین در آن زمان ما به چین سفر بان کی مون,” کومو گفت.

نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده بیش از 263,400 تایید موارد Covid-19 همانطور که از بعد از ظهر جمعه بیش از هر کشور در خارج از ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در روز پنج شنبه کومو گفت: حدود 13.9 درصد از نیویورک به احتمال زیاد تا به حال Covid-19 با توجه به نتایج اولیه از coronavirus آنتی بادی آزمایش. دولت به طور تصادفی مورد آزمایش قرار 3000 نفر در فروشگاه های مواد غذایی و خرید مکان در سراسر 19 شهرستان در 40 محلات برای دیدن اگر آنها به حال آنتی بادی برای مبارزه با کروناویروس نشان می دهد آنها را به حال ویروس و بهبود از آن کومو گفت.

نیویورک مقامات تایید اولین مورد از coronavirus در دولت در مارس 1, اما, کومو و شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot گفت: به طور کلی خطر ابتلا به نیویورک کم بود مردم خواست تا به آرام باقی می ماند و گفت: آنها در بالای این وضعیت است.

نیویورک صادر شده همه غیر ضروری کسب و کار به 100 درصد از نیروی کار خود را در خانه در مارس 20 گفت: در آن زمان بیشتر بود اقدام جدی دولت را می تواند.

دولت تلاش کرده است برای انجام گسترده تشخیصی کروناویروس تست پس از وقوع آغاز شد. در روز سه شنبه کومو گفت که نیویورک “انجام سریع تر از هر کس دیگری” اما “ما باید برای انجام بهتر. ما باید کار بیشتری انجام دهیم. و این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا.”

او گفت: نیویورک تلاش کرده است برای پیدا کردن تولید کنندگان بین المللی برای تست کیت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را ترک کرده است تا به فردی متحده به تهیه آزمون خود را و لوازم — که بسیاری از آنها فروخته شده در چین.

“راه این ویروس نقل و انتقالات که همه شما نیاز دارید و شما نمی توانید فرض کنیم دو ماه بعد که ویروس هنوز در حال رفتن به نشستن بر روی نیمکت پارک در چین در حال انتظار برای شما برای به دست آوردن وجود دارد. که درس” کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>