رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید NYC subway سیستم منزجر کننده است و رو به وخامت سفارشات تمیز کردن طرح

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: او سفارش شهر نیویورک مترو اقتدار به منظور توسعه یک طرح برای تمام قطار پس از گزارش می دهد که سیستم مترو رو به وخامت گذاشته است, با قطار پر از افراد بی خانمان و جرم تکثیر.

کومو گفت: او را دیدم تصاویر در اخبار روزانه از قطار که کثیف و منزجر کننده بود و افراد بی خانمان زندگی می کنند بر روی آنها را با تمام اموال خود را. او افزود که برخی از جرایم را افزایش داده اند با وجود 90% کاهش در ridership میان Covid-19 شیوع.

“و آن را نه فقط اخبار روزانه عکس آن منعکس شده است در مطبوعات و آنچه مردم گفته اند که وخامت شرایط در مترو” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت که او دستور داده است تا حمل و نقل متروپولیتن به ارائه طرح از روز شنبه در, چگونه آن را در نظر دارد برای ضد عفونی کردن هر قطار در هر شب برای محافظت از رفت و آمد کارگران ضروری. وقتی پرسیده شد که اگر بودجه خواهد بود برای ارائه طرح کومو پاسخ داد: “این واقع بینانه است. آن را ضروری است. چگونه واقع بینانه است ؟ جایگزین چیست؟”

مسافران مترو با پوشیدن ماسک محافظ سوار F قطار در بروکلین شهر نیویورک آمریکا روز شنبه, مارس 20, 2020.

هالی Pickett | بلومبرگ | گتی ایماژ

“هر کارگر ضروری است که نشان می دهد و می شود در یک قطار باید بدانند که قطار ضد عفونی شب قبل” کومو گفت.

کومو اضافه شده که مترو شرایط نیز تهدیدی برای این شهر جمعیت بی خانمان که فاقد محافظ ماسک صورت و دستکش.

“اجازه دادن به آنها را به مخاطره می اندازد زندگی خود را به مخاطره می اندازد و زندگی دیگران است نه کمک به هر کسی” کومو گفت.

یک MTA سخنگوی CNBC گفت: “ما در حال کار بر چیزی و من می توانم آن را به عنوان به زودی به عنوان ما آن را ارسال.”

کومو گفت: با شروع چهارشنبه وزارت امور خارجه آغاز خواهد شد ارائه تست آنتی بادی برای حمل و نقل کارگران برای تعیین اگر آنها به احتمال زیاد آلوده شده است و بهبود.

یک تست آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی در معرض شده است و یا به طور بالقوه تا به حال coronavirus و توسعه آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. آنتی بادی ایمنی آن را تضمین نمی کند اما پزشکان می گویند یک مثبت آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که یک بیمار ممکن است برخی از سطح از حفاظت در برابر عفونت مجدد.

یک فرد بی خانمان طول می کشد پناهگاه در یک قطار مترو در هادسون متری شهر نیویورک در طول یک بعد از ظهر بارانی در میان Covid-19 همه گیر در 3 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

اوایل روز چهارشنبه, شهردار, بیل د Blasio گفت: شهر نیویورک ارائه خواهد شد رایگان coronavirus تست آنتی بادی به بیش از 150 ، 000 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از وقوع.

د Blasio در هفته گذشته گفت: این موضوع از بی خانمانی در مترو غالب در دهه های و مخالف با بیانیه ای که این وضعیت “خارج از کنترل است.”

در روز سه شنبه, de Blasio گفت که او خواسته است که 10 خط مترو با تعداد بی خانمان سواران بود تعطیل از نیمه شب تا 5 صبح تا پایانه تمیز می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>