رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید او نمی خواهد استفاده از کودکان به عنوان ” خوکچه هندی,’ تشریح مدرسه بازگشایی قوانین

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه مشخص معیار برای بازگشایی مدارس در بسته این سقوط کرد که او می خواهد به نگه داشتن بچه ها امن: “ما قصد داریم به استفاده از کودکان به عنوان خوکچه هندی.”

مدرسه reopenings خواهد بود دیکته شده توسط دولت منطقه ای بازگشایی طرح کومو گفت. مدارس در مناطق که در فاز چهار از نیویورک بازگشایی طرح واجد شرایط برای برگزاری کلاس های حضوری پاییز امسال اما این منطقه به حفظ روزانه یک عفونت نرخ زیر 5% بر اساس 14 روز به طور متوسط, او گفت:. تمام مناطق نیویورک در حال حاضر در فاز چهار از بازگشایی به جز شهر نیویورک که باقی مانده در مرحله سوم با توجه به دولت است.

“ما تست بیشتر ما داده ها بیش از هر کشوری به آمار نگاه کنید. اگر شما از این ویروس را تحت کنترل: بازگشایی,” او گفت: در اخبار جلسه. “اگر شما این ویروس را تحت کنترل و سپس شما نمی توانید بازگشایی, حق? ما قصد داریم به استفاده از کودکان به عنوان یک محک و ما قصد داریم برای قرار دادن فرزندان ما در یک محل که در آن سلامت خود را در معرض خطر است.”

تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در مدرسه reopenings در هفته اول مرداد ماه کومو گفت. او افزود که اگر منطقه ای عفونت افزایش نرخ بالاتر از 9 درصد بر اساس 7 روز به طور متوسط پس از هفته اول مرداد ماه مدارس اجازه داده نخواهد شد به بازگشایی شده است.

برای مدارس که آیا بازگشایی تغییرات به کلاس درس مشخص خواهد شد محلی مدارس هر چند وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش خواهد بود چاپ و نشر ارشاد برای مقامات محلی روز دوشنبه کومو گفت. در سراسر ایالت ماسک یا پوشش صورت نیاز خواهد بود در مدارس وقتی که اجتماعی فاصله ممکن نیست, او گفت:.

کومو گفت: دولت نیز ارائه راهنمایی در “گروه سازه” برای گروه دانش آموزان به منظور کاهش قرار گرفتن در معرض در سراسر بدن دانش آموز و همچنین استراتژی های دیگر برای جلوگیری از عفونت در مدارس.

منبع: ایالت نیویورک

“هر کودک و فرد وارد خواهد شد به نمایش,” او گفت:. “ردیابی شده است به کار در مدارس است. تمیز کردن و بستن روش. که همه در این دستورالعمل.”

با شروع سال تحصیلی به سرعت در حال نزدیک شدن به این کشور شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش مدرسه reopenings گرفته اند یک نقش محوری در بحث ملی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته قول داد به فرمانداران فشار به مدارس اجازه می دهد برای بازگشایی برای فرد در یادگیری و حتی تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس که نمی بازگشایی شده است. کومو تحت فشار قرار دادند در آن زمان گفت که این تصمیم را نه به او و نه دولت فدرال.

“هر کس می خواهد برای بازگشایی مدارس است. آن را نمی ما بازگشایی یا نه شما بازگشایی اگر آن را امن برای بازگشایی شده است. چگونه شما می دانم که اگر آن را بی خطر است ؟ شما نگاهی به اطلاعات” کومو روز دوشنبه گفت:. “شما لازم نیست انگشت خود را نگه دارید و احساس باد شما لازم نیست که الهام بخش شما لازم نیست که یک رویا, شما لازم نیست که یک احساس. به آمار نگاه کنید.”

طرفداران به شدت بازگشایی مدارس اشاره به اجتماعی و اقتصادی هزینه نگهداری مدارس بسته و به داده هایی که نشان می دهد کودکان بسیار کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19. اما بچه ها فوت کرده اند از Covid-19 در گذشته و مقامات بهداشت هشدار داده اند ممکن است در دراز مدت عوارض در کودکان و نوجوانان است که بازیابی از ویروس.

“ما قصد داریم به استفاده از کودکان به عنوان یک محک و ما قصد داریم برای قرار دادن فرزندان ما در جایی که سلامت آنها در معرض خطر است” کومو گفت. “آن را که ساده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>