رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید او را مورد بحث coronavirus تست با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نشست

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او را به تمرکز بر روی coronavirus تست در طول جلسه خود را بعد از ظهر سه شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

دموکراتیک فرماندار به خبرنگاران گفت که او می خواهد به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد “تست و چه تست چیست و چگونه ما آن را انجام دهد و چگونه می تواند به دولت فدرال با همکاری متحده است؟” او گفت: نیویورک تلاش کرده است برای حرکت بین المللی عرضه زنجیره ای برای تست کیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را ترک کرده است تا به فردی متحده به تهیه آزمون خود را و لوازم.

“شما نباید انتظار این همه فرمانداران به اجرا در اطراف و انجام یک بین المللی زنجیره تامین در حالی که آنها در حال تلاش برای قرار دادن با هم تست پروتکل در دولت هماهنگی آزمایشگاه” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در رزول پارک سرطان در بوفالو. “سپس من باید برای قرار دادن با هم یک ارتش از ردیاب — که هزاران نفر از مردم. که هرگز قبل از انجام شده است.”

کومو و رئیس جمهور را نگه داشته و از نزدیک در تماس در سراسر coronavirus بحران و هر غالبا اظهار نظر در چگونه از سوی دیگر دست زدن به مسئولیت های خود را. سخنان خود را vacillated از full-بویژه ستایش به سوزاننده انتقاد بسیاری از آن در روزهای اخیر با تمرکز بر تست.

پرسید: چگونه او را برای رفتن به اداره جلسه کومو گفت: “زندگی یک خط خوب است. اینکه در دولت یک خط خوب است. … من به شما بگویم که چگونه شما مذاکره خط خوب: حقیقت را بگویید.”

به عنوان بحران در نیویورک نشان می دهد نشانه هایی از کند شدن تست تبدیل به یک موضوع محوری برای دولت رهبران و صاحبان کسب و کار مشتاق به بازگشایی این کشور است. مقامات بهداشتی هشدار می دهند که تست نیاز به گسترش چشمگیری قبل از کشور می توانید شروع به استراحت سخت اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و توسط رهبران دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار برخی از کشورها به حرکت با سرعت بیشتری حتی به خود دولت فدرال دستورالعمل های توصیه متحده و یا مناطق یک “قوی تست برنامه در محل برای در خطر مراقبت های بهداشتی کارگران از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش” قبل از شروع اولین مرحله از این طرح است.

کومو گفت: او می داند که چرا دولت فدرال قرار داده است مسئولیت تست در ایالات متحده و اذعان کرد که این در درجه اول باید مسئولیت خود را. با این حال او اشاره کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مقامات شده اند ارائه ی مورد آزمایش در جلسات مطبوعاتی و آن نبوده است روشن چه فرمانداران مسئولیت مستقیم دارد.

در تست کومو گفت که نیویورک “انجام سریع تر از هر کس دیگری” اما “ما باید برای انجام بهتر. ما باید کار بیشتری انجام دهیم. و این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا.” دولت فدرال باید به کمک ایالات متحده تهیه تجهیزات لازم است که در پایین عرضه بنابراین متحده می تواند انجام تست های بیشتر کومو گفت.

برخی از فرمانداران باید اشاره کرد عدم تست لوازم از جمله پنبه سواب و معرف به عنوان مانع توانایی خود را برای انجام تست های بیشتر. روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که استناد دفاع تولید اقدام به افزایش گرد و خاک تولید حداقل 20 میلیون اضافی سواب در هر ماه برای تست کیت.

“من قصد دارم به درخواست آنها را به این قطعه از این تولید کنندگان ملی شدن کیت های آزمایش و ویال و سواب پنبه و مواد شیمیایی” کومو گفت. “سپس ملی تولید کنندگان می تواند خوراک من 211 آزمایشگاه و سپس متحده می تواند آن را از وجود دارد.”

کومو نیز گفت: نیویورک بیکاری وب سایت “سقوط” پس از یک افزایش در ادعا می کند. او گفت: دولت در حال حاضر 1000 نفر کار آنلاین و از طریق خود گوشی سیستم برای پردازش حجم بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>